@michalurban
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author
Michal Urban influencer
@michalurban

Neskutečné! Když to trochu zlehčím, tak u nás staví přístavbu ke knihovně. Začalo se 03/2019 a hotovo snad má být 12/2020. Oni postaví něco daleko většího za 5 dnů. Z toho vidím, že když se chce (resp. je to nutné), tak jde téměř všechno.

Čína staví nemocnici pro nakažené koronavirem. Začalo se včera, v pondělí má být hotovo – G.cz

Celý svět už ví, že Čína přistoupila v souvislosti s koronavirem k razantním restrikcím. Izolovala od světa na dvacet milionů lidí. Epidemie si vyžádala již 26 lidských obětí a zdravotníci se dostávají do kritických situací. Nemocnice přestávají zvládat.…

https://g.cz
author
Michal Urban influencer
@michalurban

Bylo to napínavé, ale povedlo se slight_smile Výměna #baterie v #iPhone 6. Rozdíl je skutečně citelný. Původní baterie měla za sebou zhruba 4 roky fungování. Její stav byl tedy přímo příšerný. Udávaná použitelná kapacita v telefonu byla 68 %, což při 1810 mAh je dost bída, zvlášť v zimě, kdy se (starší) iPhony (nebo i novější? Nemám zkušenost.) rychle vybíjí. S novou vysokokapacitní baterií od #Avacom (2200 mAh a 100 % použitelná kapacita) jsem zatím naprosto spokojen (aby ne, když je rozdíl 1000 mAh). A telefon výměnu přežil jen s jedním mírným škrábancem u tlačítek hlasitosti.

photo