Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
05.10.2020 5 minut čtení

Jak nebýt závislý na jediném zdroji příjmu a vybudovat si další? Pomůže vám tahle jedna otázka

Mít jen jeden zdroj příjmů je dost stresující. Ale jak si vybudovat další? A kolik takových zdrojů je optimálních? Bude to stát mnoho práce, ale na začátku je jedna jednoduchá otázka, která vám pomůže vyrazit správným směrem.

Jak nemoudré je mít jen jeden zdroj příjmů by vám mohlo vyprávět mnoho lidí, kteří nemají domov a na ulici se octli možná vinou druhých lidí, anebo bez svého přičinění. Ale nemusíme zacházet do takového extrému. Podobný příběh o pošetilé spokojenosti s jedním příjmem by vám mohl vyprávět lecjaký zkrachovalý podnikatel, nebo mnoho obyčejných rodin. Ať už to s nimi dopadlo jakkoli, poučení načerpá každý, kdo si nějakou těžkou situací projde. My máme tu výhodu, že se můžeme poučit, ještě než jsme se do takové špatné situace dostali.

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +59
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Ono je to asi jak pro koho, já razím cestu "All-in" a baví mě ten adrenalin :))
  +3
 • Jsem pro a také se to tak snažím dělat
  +1
 • Souhlas, jeden zdroj příjmů není úplně ideální, ale zároveň jak říká Chris, není dobré spoléhat se primárně na něco, co nemáme pod kontrolou.
  +1
 • Naprostý souhlas s tímto přístupem. Vytvářím zdroje příjmů tak, že když něco dělám pro sebe, tak přemýšlím, jak toho udělat o něco víc, aby zbylo také pro ostatní. Například pořídil jsem si na zahradu jezírko s okrasnýma rybama a postupně jsem začal dovážet japonské koi kapry také pro české zákazníky. Používal jsem při poskytování ubytování pračku a postupně jsem rozšířil činnost na provoz prádelny pro externí zákazníky. Začal jsem studovat možnosti budování zdroje příjmů prostřednictvím tokenizace majetku a založil jsem #TokenTrezor.

  0
Doporučené příspěvky
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím
Doporučené příspěvky