Mohou být kryptoměny plně zregulovány nebo zastaveny?
Po celém světě se regulační orgány snaží Bitcoin a kryptoměny regulovat. Důvody jsou především volatilita, snížení rizika a ochrana investorů.
Po celém světě se regulační orgány snaží Bitcoin a kryptoměny regulovat. Důvody jsou především volatilita, snížení rizika a ochrana investorů.
Existují dva základní typy digitálních peněženek nebo peněženek pro digitální měny, tzv. non-custodial a custodial. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a jaké mají výhody a nevýhody?
Mnozí z vás již jistě investovali do kryptoměn a určitě jste zjistili, že takové investice mohou být velmi lukrativní, ale také velmi stresující kvůli vysoké volatilitě.
Jak investovat, jaké zásady je třeba dodržovat, abyste o své peníze nepřišli.
Stejně jako všechna nám známá odvětví se i kryptoměny neustále vyvíjejí. Existují již tři generace.
Přemýšleli jste někdy, odkud se vzaly názvy kryptoměn? Jejich názvy jsou tak známé, ale ve skutečnosti často není možné pořádně vyčíst, z čeho jsou převzaté nebo jak vznikly.
Možná vás překvapí, které společnosti nakoupily a drží bitcoiny. Pravdou však je, že společnosti stále více přijímají bitcoiny a drží je jako uchovatele hodnoty. Podívejme se, které společnosti to jsou.
Jak investovat a jaké zásady je třeba dodržovat, abyste o své peníze nepřišli?
Digitální měna PlatonCoin získala od nezávislé decentralizované ratingové platformy pro kryptoaktiva Evai rating A3.
Finanční krize je fenomén, který provází lidstvo snad po celou dobu existence financí. Podle Bretta Heatha, generálního ředitele společnosti Metalla Royalty & Streaming, mají všechny zdokumentované krize několik společných rysů.
Papež František přijal během audience zakladatele digitální měny PlatonCoin, kteří Svatému Otci představili svůj projekt vzdělávání a finanční gramotnosti, dostupný pro všechny bez rozdílu.
Je všeobecně známo, že trh s kryptoměnami je volatilní, což často vede k tomu, že si lidé myslí, že vše na něm je čistá anarchie, bez pravidel, bez dohledu a bez regulace.
Bitcoin má svůj vlastní koncept. Takový, který je neslučitelný s dnešním finančním systémem, a proto je možné slyšet zcela odlišné názory na Bitcoin a na finanční systém, který musí udělat další krok ve svém vývoji.
Decentralizované a centralizované systémy. Dvě slova, která se často objevují ve slovníku kryptokomunity, když zastánci kryptoměn vyzdvihují přednosti technologie blockchain. Ale je tomu skutečně tak?
Peníze, stejně jako všechno ostatní, se v průběhu času vyvíjejí a dnes je více než kdy jindy jasné, že peníze je třeba transformovat do nové podoby, která bude odpovídat požadavkům a potřebám moderní doby.