21.10.2021 2 minuty čtení

Opakující se investice - jak se můžou vyplatit?

Mnozí z vás již jistě investovali do kryptoměn a určitě jste zjistili, že takové investice mohou být velmi lukrativní, ale také velmi stresující kvůli vysoké volatilitě.

Investování může být stresující

Každý snáší stres z investování jinak. Mnoho lidí se tomu také snaží zabránit. Ve světě kryptoměn najdete mnoho nástrojů, které vám mohou pomoci investovat tak, abyste mohli zůstat klidní. Například diverzifikace portfolia je velmi populární. Existuje i další metoda, která se vyplatí a ušetří vám spoustu stresu.

Opakující se investice

Říká se tomu opakovaná investice a je to velmi jednoduché. Jedná se o opakující se automatický nákup kryptoměn. Pro takovou investici se používá průměr nákladů v dolarech a v pravidelných intervalech se investuje pevná částka hotovosti. Tímto způsobem může být investování méně riskantní, efektivnější a šetří váš čas. Pomocí této metody můžete zvolit investiční intervaly - týdenní, jednou za 2 týdny nebo měsíční. Není divu, že tuto metodu používají investoři z celého světa. Je to stejně snadné jako zřízení pravidelné měsíční platby, například účtu za mobilní telefon.

Výhody pravidelné investice

S pravidelnými investicemi se snižuje celková volatilita, a proto jsou bezpečnější než jednorázový nákup za velkou částku, což vám může sice přinést velký zisk, ale i velkou ztrátu.

Jak začít

Pokud se však chcete dozvědět více o možnostech jak pravidelně ukládat menší částku peněz do kryptoměn, kontaktujte nás. Naučíte se vše, co potřebujete, a poté bez rizika vyzkoušíte první kroky s naším PlatonCoinem (PLTC) a s plnou podporou zákaznického servisu v českém jazyce. Nemusíte se bát o své peníze, digitální peněženka, kterou nabízíme, je pojištěná, takže můžete vyzkoušet plný potenciál kryptoměn bez strachu ze ztráty vašich peněz.

Zdroj: bitcoinist.com

#PlatonCoin #PlatonLife #kryptomena #kryptomeny #PLTC

Hodnocení: 0
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.