15.06.2021 2 minuty čtení

Kryptoměny mají také svá pravidla a je dobré je znát

Je všeobecně známo, že trh s kryptoměnami je volatilní, což často vede k tomu, že si lidé myslí, že vše na něm je čistá anarchie, bez pravidel, bez dohledu a bez regulace.

To není pravda , existují jasná pravidla, podle kterých lze s kryptoměnami obchodovat. Pojďme se podívat na to, co by měl každý obchodník vědět.

Kryptoměny mají pravidla

Obchodování, prodej a nákup kryptoměn nebo jejich těžba jsou zavedeny jako podnikání. Jako podnikání také přinášejí soubor pravidel, která musí obchodník dodržovat. Vzhledem k tomu, že digitální měny jsou teprve v začátcích a relevantní předpisy se víceméně teprve utvářejí, je možné, že s ohledem na ně nebyl vytvořen žádný rámec. Stále se však jedná o finance, takže je třeba mít na paměti pravidla týkající se praní špinavých peněz a další pravidla týkající se nakládání s penězi. Pokud si podnikatel není jistý, může požádat o pomoc právníka ohledně výkladu jednotlivých zákonů.

Je však třeba vzít v úvahu, že regulace týkající se kryptoměn se vyvíjela v posledním desetiletí, kdy zákony doháněly inovace. Regulace se tedy mohou v průběhu času hodně měnit a to, co je zákonem dnes, nemusí platit za několik let. Proto je také důležité sledovat změny zákonů a předpisů v jakémkoli potenciálním podnikání a v případě potřeby se novému znění přizpůsobit.

Jsou pro každého

Je třeba také poznamenat, že ačkoli jsou digitální měny něčím zcela novým, není to už doménou jen skupiny nadšenců, kteří se v tomto odvětví pohybují. Bitcoin v tomto ohledu prolomil ledy poměrně snadno. Nyní do něj investují i institucionální investoři a různé společnosti. Doby, kdy ten, kdo vlastnil Bitcoin, byl označen za stoupence kultu, jsou dávno pryč, ale je třeba najít rovnováhu mezi regulací a svobodou kryptoměn.

Příležitost poznání

Pokud se chcete ponořit do světa kryptoměn a zažít svobodu, kterou nabízí, můžeme vám nabídnout začátek s PlatonCoinem (PLTC). Naše kryptoměna vám může nabídnout to nejlepší ze svobody blockchainu a zároveň zajistit, že vaše peníze jsou zcela v bezpečí. Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Zdroj: cointelegraph.com

#Kryptomeny #krypto #regulace #PlatonCoin #PLTC #PlatonLife

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.