Spustili jsme MARKETPLACE! Vyberte si investiční platformu, ptejte se, hodnoťte.
21.11.2020 5 minut čtení

4 ověřené postupy, které vám přinesou v důchodu peníze navíc

Česká populace pomalu stárne a počet produktivních pracovníků, kteří přispívají na důchody svých starších spoluobčanů, bude klesat. Narozdíl od rostoucího počtu penzistů. Jaké kroky vám mohou přinést ve stáří více klidu?

Ač se o tom v současnosti už často hovoří, jedná se o problém, který řada lidí nijak aktivně neřeší, a tak může být nedostatek peněz v budoucnu problémem řady penzistů. Zůstáváte-li vůči své vlastní budoucnosti zatím neteční, je čas na změnu.

Pokud jste stále nezačali s budováním svého důchodového fondu, existuje hned několik ověřených postupů, které vám mohou přinést v důchodu nějaké peníze navíc.

1. Investice do dividendových akcií

Dividendové akcie představují investice, ze kterých vám bude každý rok či čtvrtletí plynout…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +14
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Ahoj,plně souhlasím a ještě bych dodal,že nakupování ve slevách za jídlo a oblečení ušetří taky pěknou částku stačí selský rozum

    +1
    • Jasně souhlasím. 😊 Vařím zásadně podle toho, co bylo právě ve slevě 😁 A co se týče nákupů oblečení ve slevě, tam se mi i osvědčilo, nechat nákup vybraných oděvů až na druhý den. Kolikrát ušetřím i tím, že si druhý den ráno uvědomím, že ani tu věc ve slevě nepotřebuji. 😉

      0
Doporučené příspěvky
5 minut
6 minut
6 minut
5 minut
6 minut
6 minut
6 minut
6 minut
4 minuty
5 minut
6 minut
6 minut