Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author

Odsouvají vám zákazníci schůzky až po skončení nouzového stavu? Mají obavy investovat do nových řešení, i když by se jim opravdu hodilo? Kde najít ty správné zákazníky?

Co je potřeba pro prodej online v době pandemie? Jak si udržet dobré vztahy se zákazníky? Email a telefon osobní schůzky nenahradí. Jaké dovednosti mám teď jako obchodník tunit, abych se nesoustředil na věci, které mi nepomůžou?

Nechcete čekat, až se všechno přežene? Tak právě pro vás jsme připravili online kurz s názvem Profese ONLINE obchodník, který vede spoluzakladatel našeho školicího centra Petr Bernadič.

Kurz se koná již 28.4.
Rozhýbejme společně obchod. Je zásadní pro nás všechny!
Budeme se těšit na setkání slight_smile.
#SkoliciCentrumJanaLaibla #KazdyProdava #OnlineWorkshop #Prodej #Spoluprace #ProdejOnline

Profese Obchodník ONLINE - Školící centrum Jana Laibla

Celodenní otevřený kurz pro obchodníky, kteří jdou přímo k věci, vedený Petrem Bernadičem. Rezervujte si své místo na nejbližším termínu.

https://www.kazdyprodava.cz

Jak pokračovat v obchodničině v době pandemie? point_down No a teď vážně. Firmy i obchodníci potřebují fungovat a prodej je stěžejní pro udržení. Proto jsme se rozhodli pro vás uspořádat bezplatný webinář s dalšími odborníky z praxe. Již brzy na vašich displejích 👁

www.kazdyprodava.cz

#SkoliciCentrumJanaLaibla #KazdyProdava #Obchod #Prodej #Webminar

Jak prodávat v současné situaci?

Jak pokračovat v obchodničině v době pandemie? 👇 No a teď vážně. Firmy i obchodníci potřebují fungovat a prodej je stěžejní pro udržení. Proto jsme se rozhod...

https://youtu.be