@NoviSolutions
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author
Jestli jsem se někdy setkala se strategickou neuvážeností v souvislosti s rozvojem obcí, tak právě teď... A nemám tím na mysli postoj a reakci obcí.
photo
Hodnocení: +2
author
Včera jsem dodělávala Marketingovou strategii pro jednoho našeho klienta, který připravuje nový produkt v cestovním ruchu - přesněji řečeno nové ubytovací prostory atd. v překrásném klidném prostředí. A při té příležitosti, jsem si znovu připomněla, jak krásně je v té naší české zemi. A že existuje moc dobrých cyklotras a cyklostezek, kde to můžeme prožít hezky zblízka slight_smile. Tak kdyby Vás toho někoho zajímalo, jaké je možné vyzkoušet například na Lipensku - tak tady jsou slight_smile.
http://www.ckrumlov.cz/cz1250/region/lipensko/i_lpcy.htm
photo
Hodnocení: +2
author
„Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.“ Miroslav Horníček český herec, humorista, moderátor, publicista, režisér, scenárista, spisovatel,1918 - 2003
Autorem obrazu níže: Ondřejka Harvalíková
Akryl na plátně 50 * 60
photo
Hodnocení: +3
author
19 797 573 korun právě putuje do Plané nad Lužnicí!

V rámci projektu "Zvýšení bezpečnosti dopravy v Plané nad Lužnicí" bylo vybudováno několik kilometrů cyklostezek a 24 parkovacích stání pro kola.

Kromě kompletního managemetu projektu jsme vytvořili hned v úvodu celé akce studii proveditelnosti a pak podali žádosti o dotaci v rámci Integrovaného operačního programu. Dotace město získalo a pak následovala realizace při které jsme zodpovídali za administrativní řízení projektu což zahrnovalo
soulad s finančním a časovým harmonogramem a úzká spolupráce jak se samotnými zástupci města, tak s dodavatelem stavby.

Podat žádost o platbu nebyla úplná legrace slight_smile - v průběhu realizace vznikla spousta změn.
Právě byla schválená a náš klient - Město Planá nad Lužnicí tak získává 85 % z celkových nákladů na projekt.
Gratulujeme
Více fotografií zde: https://www.linkedin.com/feed/update/urnliactivity:6660825192119447552/
photo
Hodnocení: +2