@NoviSolutions
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author

Na pondělním jednání s jedním z našich klientů jsme seděli nad krásnými návrhy a plánovali postup pro tvorbu dalšího krásného záměru.Po chvilce se nám ale stalo, že jsme trošku propadali chmuru. Bude se muset zařídit to a to, napsat tam a tam zas budou chtít doložit toto a aby s tím někdo neměl problém a podobně... A pak přišla ta chvíle, kdy víte, že jste s klientem na jedné vlně a že tak to má být. Všichni tři jsme se na sebe podívali a řekli si NE, je to krásná věc a my do toho jdeme. Společně totiž děláme krásné věci a díky nim můžeme prostředí kolem sebe udělat vlídnější.

Video v příspěvku má v podstatě stejné poselství. Společně a s respektem si svět kolem sebe udělejme ještě lepší.
https://www.youtube.com/watch?v=jHg-LFb63kg&fbclid=IwAR3NdNqsPB-hmPSM68OiyYSfxibER4p7YZOzbICZDKoixshlmr03SReU2SY

author

Gentleman v Moskvě je opravdu výborná kniha - doporučuji slight_smile
„Nenapravitelný aristokrat“ Rostov, uhlazený vzdělanec s důvtipem na rozdávání, jenž v životě neodpracoval jediný den, je nucen opustit své apartmá moskevského hotelu Metropol a žít v podkrovním kamrlíku pro personál, zatímco venku se odehrávají nejbouřlivější události ruské historie. Avšak hrabě je rozeným optimistou; v souladu s filozofií svého kmotra velkovévody – pokud se člověk nevypořádá s okolnostmi, okolnosti se vypořádají s ním – nezahořkne a postaví se osudu čelem. Jeho prostřednictvím sledujeme nejen specifický život v luxusním hotelu, ležícím nedaleko Kremlu, ale také vliv historických zvratů na jeho obyvatele. Výsledkem je úžasné dobrodružství dalece přesahující zdi Metropolu.

Gentleman v Moskvě - 1. vydání | iVyšehrad.cz http://www.ivysehrad.cz
author

„Pokud chceš změnit svět, začni s tím, že si usteleš. Když si usteleš každé ráno, splníš tím první úkol dne, to tě popožene a uděláš další a další a další a na konci dne se ten jeden dokončený úkol promění v několik. Ustlání postele také připomene to, že i na malých věcech záleží, pokud nedokážeš dělat ty malé věci správně tak ani ty velké. A když budeš mít náhodou špatný den, tak přijdeš domů … do ustlané postele, kterou jsi ustlal ty, a ustlaná postel tě povzbudí do dalšího dne, který bude lepší.“William H. McRaven americký admirál 1955

photo