05.05.2020 1 minuta čtení

Územní studie sídelní zeleně v jihočeském Velešíně jde do finále

Územní studie sídelní zeleně, o které jsme Vás před časem informovali, má svou finální podobu a v současnosti je připravovaný projekt k realizaci I. etapy nového ozelenění města.

Územní studie sídelní zeleně, o které jsme Vás před časem informovali, má svou finální podobu a v současnosti je připravovaný projekt k realizaci I. etapy ozelenění města.

Na obrázku může být: mountain , outdoor a natureDo této chvíle jsme od samého počátku působili jako koordinátoři celé akce. V současné době vstupujeme do hry další činností - naším úkolem je napsat a podat žádost o dotaci na 85 % celkových nákladů v rámci Operačního programu Životní prostředí. Díky tomu bude moci město realizovat I.etapu - dojde k oživení a ozelenění centra města - školy a okolí Jihostroje a zároveň budou ve městě umístěny také nádrže na zachycení dešťové vody, která pak bude sloužit k zalévání trávníků, stromů, květin...

Vše do sebe zapadá jako puzzle. 

Realizací tohoto záměru dojde k naplnění cílů velešínské Strategie dalšího rozvoje, u jehož vzniku jsme stáli v roce 2015.

#aktuality #novisolutions #velesin #sidelnizelen #zivotniprostredi

Hodnocení: +12
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.