Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
11.01.2021 7 minut čtení

Tohle letos chystané IPO bych doporučil sledovat úplně každému

Je s klidem možné, že úspěchy loňských IPO vás dokázaly namlsat do té míry, že se letos o nově příchozí na burzu zajímáte mnohem víc než kdy dřív. Pokud tomu tak je, chci se s vámi podělil o jedno letos chystané IPO, jehož vývoj budu určitě sledovat.

Co se týče takzvaně "titulkových IPO" loňského roku, o kterých se díky obrovským nárůstům z prvního obchodního dne psalo úplně všude, popravdě mě na úvod svými velkými růsty nezaujaly. A jsem rád, že třeba takový $SNOW nebo $ABNB dnes rozhodně nepřipomínají do nebe letící akcii, ale naopak se i po veleúspěšném IPO cena dokázala stáhnout níž na přijatelnější hranici pro nákup.

Dle dat SEC by nás slušná nálož burzovních zelenáčů měla čekat i letos a minulý týden už jsem několik z nich zmínil tady. Dneska bych se ale rád podíval ještě…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +33
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Osobně jsem více zvědavý na IPO Roblox....

  +1
 • Coinbase je možná dobrá maximálně jako software peněženka. Na obchodování dost podprůměrna, ne-li přímo tragicka. Osobně nechápu že ji stále tolik lidí využívá. Vysoké poplatky( 0,5%  z obchodu je opravdu hodně, zvlášť když např. burza binance ma 0.075%), velice často padá( pri každém větším náporu uživatelů) a nelze pak obsluhovat příkazy, obchodní platforma vypadá i v pro verzi jako by to snad bylo demo s minimem nastroju, co vím od ostatních uživatelů support rovněž tragicky. Mám u nich účet již čtvrtým rokem(uz skoro nepouzivany z uvedených důvodů) a za tu dobu se vůbec nic nezlepšilo. Ale ať jen nehanim, ta jejich peněženka je celkem fajn a jak uz bylo v článku zmíněno přehledná a intuitivní. Nevím, nevím jestli to bude stačit na nějaký velký úspěch...

  0
 • Kde nejlépe/nejsnáze sledovat podrobnosti ohledně IPO - jaký bude ticker, jaké bude datum atd.?

  0
 • Dobrý den! Nevíte u jakého brokera se dá účastnit IPO? Děkuji!:)

  0
  • @alexanderbecka Zdravím Alexandře. Coinbase chce pro své IPO spolupracovat s Goldman Sachs, nicméně jakmile budou známy podrobnosti a datum, objeví se i seznam brokerů, kteří budou akcie nabízet. Pak je potřeba u některého z nich mít otevřený účet a vložené peníze a můžete se IPO zúčastnit.

   0
  • @tomasdurcak děkuji Vám!:)

   0
 • Dobrý den Coinbase využívám, ale na jaké burze ho pak uvidím a pod jakem označení?? Dekuji

  0
Doporučené příspěvky
40 minut
14 minut
3 minuty
6 minut
9 minut
4 minuty
5 minut
2 minuty
8 minut
3 minuty
5 minut
3 minuty