Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
08.06.2020 3 minuty čtení

Top trendy v manažerském vzdělávání | By Top Vision

Svět se pomalu vrací tam, kde byl. Konečně se můžeme svobodně nadechnout a můžeme se společně setkávat. Mimo jiné i na vzdělávacích akcích. Přečtěte si, jaké novinky pro vás v Top Vision připravujeme.

Odhoďte notebooky! Nyní už nejsme jen ONLINE. Opět otevíráme OFFLINE kurzy, a to se vším všudy. A které novinky byste si neměli nechat ujít? Například nové kurzy Jiřího Kuly, kouče vrcholových manažerů.  

 

Víte, co odděluje ty nejúspěšnější od těch druhých? Je to množství energie

Kdo má vysokou hladinu energie a dokáže ji správně nasměrovat, obvykle vyhrává. Energie je dána všem. Jen si ji musíme odblokovat a nesmíme si ji nechat otrávit. Například neproduktivními poradami, nerealistickými plány, toxickými kolegy nebo korporátními intrikami. 

Pokud máte pocit, že vám energie jen ubývá a cítíte se unavení, trénink Hledání vnitřní síly s Jiřím Kulou je přesně pro vás. Zjistěte, na čem jedete - co vám energii dobíjí a co vám ji naopak bere.

 

V životě nedostanete to, co si zasloužíte, ale to, co si sami vyjednáte 

Víte, co chcete, a cílevědomě si za tím jdete. Ale i ostatní hráči sledují své cíle. A tak můžete narazit na odpor a na obstrukce. Kdo vyhraje? Ten, kdo dokáže být přesvědčivý. Ten, kdo vyniká ve vyjednávání. Intenzivní trénink Jiřího Kuly DEAL MAKER: Přesvědčujte, vyjednávejte a vyhrávejte vás vybaví technikami, s nimiž dosáhnete svých cílů nejen v pracovním, ale i v osobním životě. 

Kouč Jiří Kula své přesvědčovací schopnosti rozvíjel během svých jednání na všech světových kontinentech. Prakticky vás připraví na vaše problematické situace a předá vám ty nejdůležitější zásady, ke kterým dospěl vlastními zkušenostmi. 

 

Ještě jste neabsolvovali naše bestsellery? 

Kromě toho můžete přihlásit sebe a své kolegy i na naše dlouholeté bestsellery. Hloubkový trénink Manažer do naha s Jiřím Kulou vám pomůže překonat vnitřní překážky a bloky, které vás mohou brzdit. Kurz Jak prosadit sebe a svůj tým v korporaci s Jiřím Kulou vás naučí čelit korporátním intrikám a nesmyslům, které dokážou velmi vyčerpávat a demotivovat. 

 

Přijďte! Máme dost dezinfekce proti všem virům 

A jaká bezpečnostní opatření u nás aktuálně platí? Všechny dotykové plochy v prostorách Top Vision pravidelně dezinfikujeme. Na chodbách, kde se setkává více lidí, nosíme roušky. V učebnách však roušky odkládáme. Snížili jsme kapacity kurzů a dodržujeme odstupy mezi účastníky. Podívejte se na video, jak to u nás probíhá. 

 

#vzdelavani #management #leadership #hr 

Hodnocení: +11
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Doporučené příspěvky
4 minuty
6 minut
4 minuty
5 minut
2 minuty
4 minuty
8 minut
5 minut
5 minut
6 minut
5 minut
5 minut