Spustili jsme MARKETPLACE! Vyberte si investiční platformu, ptejte se, hodnoťte.
19.02.2021 5 minut čtení

Zvažujete prodej akcie ze svého portfolia? Položte si nejdříve tyto 3 otázky

Co často stojí za neúspěchem investora? Není to nepříznivý vývoj akciového trhu ani špatné hospodářské výsledky společnosti za poslední kvartál. Je to on sám a jeho unáhlená emociální rozhodnutí.

Hledáte-li úspěšnou investiční strategii, pak jsou dlouhodobé nákupy akcií a jejich následné držení skutečně vhodnou cestou. Vyberete-li si jako své investice kvalitní akcie, které budete držet roky, panuje slušná pravděpodobnost, že dosáhnete pozitivních investičních výsledků.

Pokud však nejste Warren Buffett investující do Coca-Coly, existuje velká šance, že přijde okamžik, kdy budete v pokušení své akcie prodat.

Položíte-li si před prodejem ty správné otázky, může se jednat o vhodný krok. Než ale zadáte na obchodní platformě prodejní příkaz,…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +17
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Díky oběma pánové @Magdolna & @lubosVnenk1  ...staré pravdy nerezaví 😃

    +2
  • Skvělé zhodnocení jednak nástrah paniky při propadech trhů a jednak výhod principu "buy and hold". Dobrý komentář , díky.

    0
  • Díky za fajn článek! Musím říct, že poslední pokles mého PF se mi trochu dostal pod kůži a o to důležitější je si všechny tyto body často připomínat. Super práce.

    0
Doporučené příspěvky