Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
06.01.2021 6 minut čtení

Hned 7 důvodů, které mohou v letošním roce způsobit krach amerického akciového trhu

K otočení akciového trhu občas stačí minimální změna sentimentu. Nyní v době euforie se zdá, že limity jsou pouze ve hvězdách. Stačí však pouze malého impulsu, který ve spolupráci s emocemi investorů může způsobit katastrofu.

V loňském roce investoři do amerických akcií zažili tržní pohyby, které obvykle trvají celá desetiletí. Mnoho z dlouhodobých jistot v loňském roce padlo, za což nemohlo nic jiného než neustále skloňovaná pandemie.

Ta se nyní už zdá na ústupu. Nebo tomu tak snad není? Odpověď přinesou následující měsíce. Včera jsem psal o 5 důležitých faktech o akciovém trhu, které by vám měli dopomoci ke klidnému spánku. Pokud budete mít na paměti informace, o kterých jsem hovořil, není třeba se příliš obávat. Příchod roku 2021 každopádně nemusí nutně…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +20
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • A co tak nasledujici rizika? Osobne bych tyto dva body, ale zejmena ten druhy, povazoval za nejrealnejsi kandidaty na to aby spustili poradnou negativni vlnu na akciovych burzach, nez vsech 7 bodu v clanku. 

  1.  Trump bude nadale odmitat prohru a nebude chtit opustit White House i pres oficialni zvoleni Bidena prezidentem. 

  2. Demokrati ziskaji vetsinu (resp. alespon 50%) v US Senate cimz bude pro Bidena mnohem jednoduchi prosazovat i radikalnejsi danove a jine reformy (z evropskeho pohledu levicove), ktere jsou typicky namireny proti velkym koroporacim, Wall Sreetu atp.

  +2
  • Za mne je největší riziko právě bod 2.

   +3
  • Máte pravdu...včera jsem na to koukal, že to vypadá, že získají obě křesla v Georgii Demokraté...to myslím znamená pat v Senáta a případné rozhodující slovo při nerozhodném hlasování má Vice Prezident...uvidíme, co bude chtít Binen prosazovat, tak jeho záměry známe, zase záleží, zda bude mít stoprocentní podporu svých stranických kolegů...každopádně to je riziko, které také stojí za zmínku... 

   A k bodu 1..no viděli jsem co se ve Washingtonu dělo včera...

   0
  • Myslim si, ze Trump uz to ma davno spocitany co se tyce prezidentovani po tom utoku.

   0
Doporučené příspěvky
5 minut
6 minut
6 minut
6 minut
6 minut
8 minut
6 minut
5 minut
6 minut
4 minuty
8 minut
6 minut
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím
Doporučené příspěvky
5 minut
6 minut
6 minut
6 minut
6 minut
8 minut
6 minut
5 minut
6 minut
4 minuty
8 minut
6 minut