Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
25.11.2020 7 minut čtení

7 důležitých finančních lekcí, které mohou okamžitě zlepšit stav vašeho konta

Je poměrně nešťastné, že se řada lidí stará o své osobní finance doslova strašně. Dostávají se pak do zbytečných problémů. Projděte si 7 finančních lekcí uvedených níže a ihned zjistíte, zda spravujete své finance, jak byste měli.

Někdy to ani nemusí být vaše „chyba“, protože jste pouze převzali negativní finanční návyky po svých rodičích do dospělosti. Svou vinu na nedostatečné finanční gramotnosti populace pak má bezesporu i vzdělávací systém, který na takto důležitou kategorii vzdělání nedbá.

Lidé se dostávají díky víře ve vlastní nedostatečné vědomosti často do problémů a dluhů, žijí si nad poměry a nejsou schopní vyjít v rámci svého omezeného rozpočtu. Pokud se tomu tak děje, často vše svádějí na odvrácenou stranu štěstěny. Přitom lze dlouhodobě…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +45
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • kdybych dostal tyhle rady uz na zakladce asi bych zil jiny zivot,ja si ovsem tyto pravidla musel najit a postupne zkouset,vycist a ano i spalit se ale radim rodicum i mladym a naivnim zajimejte se 

  +4
  • @Luboskarelverner jak říkáte, je potřeba se o osobní finance aktivně zajímat a ideálně, když se najdou i lidé, co mohou šířit osvětu :-)) 

   0
  • Kdybych v 18 nevstoupil do Amway s jejich vzdelavacim systemem, tak bych asi taky zil jiny zivot. 

   Nevydelal jsem za dva roky v jejich systemu skoro nic, ale z informaci a pristupu k zivotu, ktery jsem se diky teto komunite naucil, cerpam dodnes. 

    

   +2
  • @cenekCikov je super, že jste si z této zkušenosti odnesl to pozitivní. :-)) ...každopádně, bez Amwaye byste si ty principy možná osvojil samovzděláním také, a navíc byste tam neztratil ty dva roky... ale člověk když je mladší, občas to je těžký. Já mám zas zkušenost z finančním poradenstvím..taky asi dva roky a taky se na to snažím koukat pozitivně...

   0
  • @PatrikKudlacek 

   Presne tak. Myslim, ze vzhledem k tehdejsimu veku bych samovzdelanim ztratil vic nez dva roky, takze to beru jako znacne pozitivni zkusenost. Dnes se samozrejme vzdelavam primarne sam, ale ten zaklad jsem ziskal diky jejich systemu a jsem za to rad. 

   Prosel jsem i jine mlm systemy a o vetsine z nich uz tak pozitivne mluvit nemuzu 😉 dnes uz me tento typ obchodu rovnou odrazuje, ale zkusenost to byla cenna. 

   Financni poradenstvi je velmi siroka paleta firem a take se mezi nimi objevuji ferove s dobrymi lidmi, kteri jedou proklienstky pristup. 

   0
 • 😇

  +1
 • Skvělé tipy diky

  +1
Doporučené příspěvky
6 minut
6 minut
6 minut
11 minut
7 minut
7 minut
6 minut
8 minut
14 minut
7 minut
6 minut
9 minut