Vytvořte svůj investiční mozkový trust!

Staňte se členem komunity Warengo a diskutujte s ostatními investory v článcích a tématických skupinách. Je nás už 21 452.

Zaregistrovat se

30.09.2020 9 minut čtení

Hlavně se nespálit! Jak si vybrat vhodného brokera v několika krocích – 1/2

Výběr správného brokera je jedním z nejdůležitějších kroků na počátku investiční kariéry. Nejedná se sice o věc, kterou nelze později změnit, její dopad na počátky burzovního života je však neoddiskutovatelný. Možnost výběru je přitom poměrně široká.

Je to úplně stejné, jako když začínáte v kterémkoli jiném oboru. Prvně vás něco osloví a třeba se to stane vaším koníčkem, tedy v našem případě téma zhodnocování úspor pomocí investování a dosahování nadstandardních výnosů. Poté si zjistíte základy, tedy například jaká aktiva lze nakupovat, na jakých burzách apod.

To vše jsou poměrně fascinující a zábavné kroky, které ve vás probouzí pocity vzrušení, angažovanosti a radosti z nabytého poznání. Jenže po jejich absolvování se nutně dostanete k věcem, které spadají do kategorie…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +24
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • Fajn, ale bez názorného rozboru konkrétních brokerů je to jen hromada obecných rad na pendrek. Chce to tabulku a varianty různý typů investování ať je názorně vidět jak to u koho funguje a koho si na co vybrat. Čili dlouhodobé/krátkodobe, malé objemy/velké objemy, poplatky, služby, minimální vklady, kvalita nastrojů, rozhraní, domácí/zahraniční atd.

    1
Doporučené příspěvky
11 minut
8 minut
8 minut
11 minut
18 minut
3 minuty
4 minuty
5 minut
6 minut
2 minuty
6 minut
2 minuty