Průkopník českého VR průmyslu – Martin Holečko

Martin Holečko, který bude už za 3 dny hovořit na WeAre Summit, je spolumajitelem společnosti Etnetera, vizionář a technokrat. Etnetera vyvíjí a provozuje technicky inovativní projekty, včetně virtuální reality. Jeho vystoupení bude zaručeně pecka!

Zdroj: futureportprague.com

Martin Holečko bude patřit mezi řečníky na světově první byznysové konferenci probíhající ve virtuální realitě. Událost, která se koná 26.-27. května 2020, pořádají Češi a Warengo, hrdý partner konference, vám přináší slevový kód 25 % na nákup vstupenek. (Více informací naleznete v závěru článku.) Proč byste si neměli nechat ujít právě přednášku Martina Holečka?

Pionýrem digitálních technologií

Martin Holečko je vášnivým technologickým nadšencem s přesahem do kreativních činností. Po celý život se snaží tyto dvě oblasti spojovat dohromady. Díky jeho snaze vzniklo hned několik inovativních firem, které naplňují jeho vizi.

Už v roce 1997, tedy v dřevních dobách českého internetu, založil se svým spolužákem z vysoké školy společnost Etnetera. Původně obyčejné webové studio, postupem času rostlo ruku v ruce s rostoucími a stále vlivnějšími digitálními technologiemi. Dnes už Etnetera představuje spíše skupinu hi-tech firem, které poskytují full-service v rámci webového a mobilního vývoje, zároveň však poskytují svým klientům i kreativní tvorbu a marketing. Zkrátka, pokud se rozhodne vaše firma digitalizovat své aktivity Etnetera je schopná vás provést celým procesem od A, až do Z.

Martin se o VR technologie zajímá více než 20 let

Už v době, kdy si většina z nás spojovala virtuální realitu spíše se sci-fi filmy se Martin Holečko začal aktivně zajímat o nově se objevující technologii. Během svých studií na přelomu století začal zkoumat možnosti virtuální reality. Byť byly tehdejší možnosti VR velmi omezené oproti dnešku, můžeme již hovořit o virtuální realitě.

Původními experimenty v oblasti virtuální reality se snažil přiblížit tuto novou technologii širší veřejnosti. Postupnou evolucí přes samostatné oddělení v rámci Etnetery došlo až ke vzniku sesterské společnosti VRgineers.   

VRgineers špička ve svém oboru

VRgineers představuje předního světového výrobce VR náhlavních souprav pro profesionální použití. Mezi „české“ projekty, na kterých se VRgineers podílí, patří spolupráce s automobilkou Škoda nebo Českou spořitelnou.

V současnosti se společnost se sídly v Praze a Los Angeles snaží dobývat západní trhy, kde je konkurence nesrovnatelně ostřejší. VRgineers však nastupují do boje s otevřeným hledím, připraveni ovládnout svět virtuální reality.

Všechny plány jsou realizovatelné jenom díky unikátním brýlím XTAL, které díky vysokému rozlišení 5K umožňují maximálně vtáhnout uživatele do děje. Rozdíly mezi skutečnou realitou a tou virtuální se tak díky VRgineers pomalu smazávají.

Future Port Prague – skutečná brána do budoucnosti

Martin se kontinuálně zajímá o nové exponenciální technologie, které mají obrovskou šanci zlepšit svět k lepšímu. I proto v roce 2017 založil výroční konferenci Future Port Prague, mezinárodní futuristickou konferenci a festival zaměřený právě na technologie, které mění svět.

Ročně se tohoto středoevropského setkání inovátoru zúčastní více než 10 000 technologických nadšenců a lídrů oblasti moderních technologií.

Zajímají vás digitální technologie, virtuální nebo rozšířená realita? Martin Holečko je profesionál, mezi jehož tajné zbraně patří neomezená představivost, tvořivost a touha objevovat. O moderních technologiích je schopný hovořit celé hodiny.  Jeho přednášku si nesmíte nechat ujít!

Závěrem ještě slibované, jak ušetříte na vstupném?

Na závěr ještě jedna podstatná informace – lístky na zmiňovanou první virtuální konferenci svého druhu jsou prodávány rovněž revolučním způsobem. Prvních 50 bylo rozdáno zdarma a od té chvíle cena stoupá s každými 10 prodanými kusy vstupenek. V době psaní tohoto textu je cena na 499 korunách.

Za ty nedostanete jen přístup na oba dny konference a vystoupení všech speakerů. Virtuální svět WeAreSummit totiž zůstane otevřený i po skončení konference a majitelé lístků do něj budou mít na celý rok kdykoliv přístup zdarma.

A teď to nejlepší – pokud při nákupu lístku do kolonky "Discount code" zadáte heslo "WARENGO25", obdržíte na lístek slevu 25 %! Není na co čekat, seznam speakerů zahrnuje kromě Kawasakiho například hvězdného tenistu Radka Štěpánka či uznávanou autorku a matku výkonné ředitelky YouTube Esther Wojcicki a mnoho dalších zajímavých osobností. U tohoto zrodu nového světa byznysových setkání prostě chcete být.

#podnikani #wearesummit #konference #virtualnirealita #digitalizace #startupy #networking #event #Etnetera #VRgineers

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

Sdílejte své investiční zkušenosti!

Staňte se členem komunity Warengo a začněte tvořit obsah, který bude ostatním investorům pomáhat na jejich cestě. Je nás už 11 568.

Zaregistrovat se