21.03.2020 2 minuty čtení

Co když nás to má probrat ?

Nacházíme se v zajímavé době, která nemá obdoby. Dějí se události, které nikdo z nás zatím nikdy nezažil a zároveň ovlivňují život každého z nás.

Velice mohutně zasáhly naše životy a uvědomují si to úplně všichni. Každý je tomu přítomen a každý je touto událostí zasažen.

Co když nás to nemá vyděsit, ale spojit, ukázat hru, to divadlo. Co když si máme oddychnout od toho všeho - spěchu, půjček a svého zaměstnání.

Ekonomika letí neuvěřitelným tempem, vše je v pohybu, někdy až tak moc, že lidé kolabují a psychicky to nezvládají.
Teď máme být doma, většina může být doma se svou rodinou a uvědomit si mnohé.

Cítím skrz toto dění mnoho pozitivního.
Lidé jsou na sebe ve většině případů ohleduplní a projevují laskavost. Národ si pomáhá, lidé si pomáhají, tráví teď spolu čas. I když tu je druhá stránka, kdy není práce, vše je uzavřené a vyhlídky zatím neexistují. Nikdo vám nedokáže říci, kdy to skončí.

Věřím, že v tomhle období nastane razantní změna vědomí, lidé přehodnotí své priority a získají nový pohled na život.
Možnost zastavit jim například pomůže uvědomit si, že to, co nyní dělají, je vlastně nenaplňuje a život, který do této chvíle měli, ve skutečnosti ani nevnímali.

Přijdou zajímavá zjištění a přijde NOVÉ

Přeji všem, aby zachovali chladnou hlavu.
Přeji všem lásku a pochopení .

Když se spojíme, dokážeme vše ❤.

Přeji mnoho sil

Karlos ✌️

#osobnirozvoj #pandemie #zmena #zivot #priority #adaptabilita

Hodnocení: +9
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Vnímám to podobně, je v tom spoustu pozitiv, které nejsou na povrch tak moc vidět, a proto se o nich nemluví. Snad díky tomu lidi dosáhnout toho vytouženého štěstí a klidu.
    +1
    • Ono nejdříve přichází stres, neklid, úzkost. Teď neúíšu pořadí, může to být u každého jinak. Ale přichází několik aspektů a stavů a nakonec přijde uvědomění, že to dobu změní :-)
      +1