Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
22.09.2020 3 minuty čtení

Elon Musk stihne za den víc než většina z nás za týden. Jak? Díky těmto 5 zásadám

PayPal, SpaceX, The Boring Company a Tesla. Ať už je pro vás Elon Musk génius, nebo spíš výstřední podnikatel, musíte uznat, že z pohledu produktivity je to hotový profík. A aby si svou nadstandardní produktivitu udržel, dělá těchto 5 věcí.

1. Neztrácejte čas s byznys plánem

V loňském roce na konferenci Elon #Musk na dotaz na jeho byznys plán odpověděl: "Já vlastně žádný byznys plán nemám... tyhle věci jsou stejně vždycky špatně."

Musk rozhodně není fanouškem zakládání byznysu s pevným byznys plánem v ruce. Co má toto společného s produktivitou? Může svůj čas a mentální energii raději věnovat práci na vizionářské úrovni, zatímco přenechává provozní detaily jiným.

2. Okamžitě ukončete jakoukoliv nesmyslnou konverzaci

A máme tady první věc, pro kterou možná někteří Muska považují za…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +30
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Prostě debatovat o to tom, co bylo dřív vejce nebo slepice, do rozhodovací procesu moc nepatří. Zdržuje to vývoj. Pamatuji si, když jsem řekla myšlenku plán rovná se přání a nemusí to funguvat, koukali na mě jako na blázna. :)
    +2
  • Mám problém opustit zasedačku před koncem porady - třeba na ní padne něco, co bude zásadní; třeba jediné slovo spustí kaskádu asociací, které povedou k hledanému řešení. Spíš tedy do porady, pokud mě nebaví/nefunguje, zasáhnu...není-li to k čemu...
    +2
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím