Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
01.02.2021 9 minut čtení

Srovnání Covid krize s velkou hospodářkou krizí 1929

Může přijít deprese a velká nezaměstnanost? Jaký je nejpravděpodobnější scénář? A jak se může investor připravit na tento scénář?

Každý týden píši newsletter pro investory. Pokud pro vás má tento newsletter přidanou hodnotu, nebo byste se chtěli dozvědět něco nejen o investování, zaregistrujte se k jeho odběru. Emaily chodí každou středu, pokud email nedostáváte, zkontrolujte si spam složku. Pokud máte dotaz, stačí odpovědět na tento email, nebo zanechat komentář.

-----------

Článek původně vyšel na mém blogu, kde se můžete i přihlásit k odběru. 

Předchozí rok byl velice odlišný, než na jaké jsme byli zvyklí. Především pandemie zahýbala s našimi životy. Covid krize se občas srovnává…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +19
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • 😉Dobrá práce 👍

  +1
  • Díky.

   0
 • Dobrý den Romane, 

  chtěl bych se zeptat, jestli nakupujete americká ETF přes brokera FirsTrade. Psal jste to v jednom z článků. Koukal jsem i na ostatní brokery jako je XTB nebo eToro, ale dočetl jsem se, že zde americká ETF normálně nenakoupím, pouze jako CFD. Je to u FirsTrade stejné, nebo zde nakoupím ETF i normálním způsobem. A jak je to s poplatky? A můžu zde nakoupit i ETF z fondu ARK, jako je ARKK nebo ARKQ? Váš článek na ETF z fondu ARK mě totiž velice zaujal. Předem díky moc za odpověď.😊

  0
  • Dobrý den,

   většinu dotazů jsem odpověděl ve článku. https://roman2.substack.com/p/28-jak-koupit-americk-etf  Největší výhoda je právě, že se jedná o amerického brokera, který nabízí ETF přímo, aspoň dle všech informací, které se mi podařilo najít. ARKQ i všechny etf of ARK jsou v nabídce. Poplatky se platí pouze za výběr a při vkladu zaplatíte poplatky bance, protože jedná možnost vložení peněz je přes zahraniční platbu wire, což je i největší nevýhoda Firstrade. Já osobně jsem si pouze našel tuto cestu, ale nevyužil plně, protože v uplynulých měsících jsem soustředil investice jinam, především do Bitcoinu. Nyní o této investici uvažuji více.

   +1
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím