Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
05.12.2020 5 minut čtení

3 skvělé akcie, které můžete dnes koupit a spolehlivě vás zabezpečí na důchod

„Kup a drž“ – klasická investiční strategie, která dává smysl. Vždyť i Warren Buffett se nechal slyšet, že jeho nejoblíbenější investiční horizont je „na vždy“. Pouze je třeba vybrat ty správné tituly, což by právě tyto být mohly.

Dlouhodobé investování – klasický investiční přístup, který přinesl řadě investorů ohromující bohatství. Pouze je třeba své investice v průběhu času sledovat. Zpočátku se může zdát každá investice, kterou si vyberete, jako výborná, za dlouhá léta však může nastat i změna, i když výběrem vhodné společnosti riziko výrazně omezíte.  

Spousta kdysi velkých společností skončila v propadlišti dějin. Nakupujte tedy s úmyslem držet akcie dlouhodobě, průběžně se ale ujišťujte, že jsou stále na správné cestě se slibnými budoucími vyhlídkami. Zde jsou tři…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +60
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Rád bych se dozvěděl, pane Kudláčku, kdy bude možnost investovat prostřednictvím Warengo? I kdyby zatím nešlo, fandím (zatím používám Portu a Revolut). Kučera

  +3
  • Přemýšlíme o tom, pokud bude velký zájem uživatelů :))

   +2
  • @milan Věřím, že potřebných zájemců bude co nejdříve, je mi 55 let a jsem k tomu začínající amatér, resp. rád bych se trošku na penzi "zajistil". :-)) Myslím, že takových nás bude vícero.

   +4
  • Je pravda že už se na to ptalo více lidí, takže je skutečně možné, že se do toho časem pustíme :))

   +5
 • Pěkný výběr. Jen teda ten Nike se obchoduje za tak vysokou cenu, že by musel ročně růst snad přes 12% aby se mi investice vrátila za 10-15 let. 

  0
  • @BinosCZ  ..je pravda, že u toho NIKEu jsem ideální nákupní příležitost taky trochu prováhal... :-( 

   +1
 • Nike mám v hledáčku, sleduji, Microsoft mám v portfoliu. Spíš z tradice, je to silná firma, i když růsty se velmi zpomalili a dnes jim bude šlapat na paty konkurence. Pepsi je klasická hlavně příjmová akcie, pokud chci příjem, vybírám společnosti s vyšším dividendovým výnosem. 

  0
Doporučené příspěvky
6 minut
5 minut
6 minut
5 minut
4 minuty
6 minut
6 minut
6 minut
6 minut
5 minut
6 minut
6 minut