Sdílejte své investiční zkušenosti!

Staňte se členem komunity Warengo a začněte tvořit obsah, který bude ostatním investorům pomáhat na jejich cestě. Je nás už 21 452.

Zaregistrovat se

06.10.2020 4 minuty čtení

Jak spravovat své peníze uprostřed období krize? Tady je 6 konkrétních rad

Správa osobních financí je v krizových dobách mnohem důležitější než v období blahobytu. V březnu nás překvapila klasická černá labuť, na podzim udeřila v plné síle. Kdy se vrátí naše životy opět k normálu je otázkou.

Koronavirem zasažená globální ekonomika se může potýkat s krizí ještě dlouhou dobu. Navzdory maximálnímu úsilí vlád, zdravotnických autorit, farmaceutických společností a zaměstnanců v lékařských oborech není v současné době vidět velký pokrok, který by naznačoval návrat k normálu. Co se pak děje u nás asi není třeba zdlouhavě rozpitvávat.

Letošní krize poslala řadu firem do vyčkávacího módu. Jednou z nejčastějších otázek trápící většinu lidí pak zní: „Jak překonat tuto nepředvídatelnou a strastiplnou dobu?“. Bude-li řádit…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +7
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • kdyz neodkladate v case nadbytku a nedelate si rezervu na takove obdobi ktere zazivame jak chcete zacit prave ted ?zadna prace neni a nikdy nebude naporad s tim musite pocitat a proto se musime vzdelavat neustale.

    0
  • Dovolím si s tímto textem částečně nesouhlasit - pro to, abychom se všichni dostali z krize a případně aby ta krize byla co nejmenší, je podle mne důležité stále točit kola naší ekonomiky, co to jde. Proto nesouhlasím s "spořte ještě více než obvykle" či "nechat v peněžence pouze debetní kartu"...

    Vím, že je to rizikové rozhodnutí a spousta lidí nebude souhlasit, ale myslím, že čím více lidí bude do systému přispívat, tím lépe a snáze z toho na konci vyjdeme.

    1
Doporučené příspěvky
7 minut
7 minut
6 minut
5 minut
6 minut
4 minuty
5 minut
7 minut
3 minuty
6 minut
6 minut
6 minut