Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.

Přestože každý člověk vidí barvy trošku jinak, pro každého něco představují, symbolizují nebo vytváří určité pocity. V článku vám napovíme, jaké barvy je na základě této znalosti vhodné na webu používat, jak je využít ve svůj prospěch a jak pracovat s podprahovými informacemi.

 

Podprahové zprávy jsou typem zpráv, které využívají tzv. podprahového signálu k ovlivňování podvědomí příjemců této reklamy. V obecné rovině lze konstatovat, že podprahové zprávy mohou do určité míry ovlivnit myšlení a chování.

 

Podprahová reklama působí na naše podvědomí, aniž bychom si uvědomovali její existenci. Tím pádem ji nelze vědomě vnímat ani v případě, že se ji snažíme najít. Taková reklama má ale jen krátkodobý účinek.

 

https://wpdistro.cz/barvy-na-webu-proc-a-jak-je-vlastne-vnimame/

Už jste od někoho slyšeli, že na WordPressu se nedají postavit složitější weby a komplexní systémy? Pak to od nich muselo mít určitý skrytý význam či neznalost systému, protože to není pravda. WordPress se hodí nejen na velké e-shopy a my vám to teď na několika praktických příkladech ukážeme.

 

Pod složitějším webem si můžeme představit e-shop s různou kombinací funkcí od více uživatelských rolí přes platební systém, velké množství nabízených produktů, různé uživatelské panely pro různé uživatele, mailing, zálohování webu až po další marketingové funkce.

 

O webových marketingových funkcích, které můžeme na svém webu díky WordPressu mít, jsme napsali dvoudílnou sérii článků. V 1. části série a 2. části série si tak můžete rozšířit svoje znalosti a dovednosti a zároveň se přesvědčit, co všechno WordPress zvládá.

 

https://wpdistro.cz/wordpress-je-resenim-i-pro-velke-weby-a-kompexni-systemy/

Žena píše krátké posty o Open Source, tak jeden dáme i sem.

PROČ MÍT SYSTÉMY VE FIRMĚ OPEN SOURCE

 

Drtívá většina SW má alternativu v Open Source. Když si dáte do firmy systém pod OS licencí, tak si jej můžete sami jakkoli customizovat. A bývá o dost snadnější jejich propojování.

 

Jak to máme u nás ve společnosti?

CRM systém (vidíte na prvním obrázku - pouze ořez bez dat). Systém, díky kterému muhu řídit společnost a všechny zaměstnance na dálku. Kdykoli si do něj můžeme cokoli doprogramovat - v tuto chvíli naši programátoři vyvinuli systém na zaznamenávání hovorů i s přepisem do dokumentu z Androidu a toto vše i my budeme dávat Open Source.

 

Chat - další systém, který využíváme, abychom mohli všichni dohromady komunikovat. Také pod OS licencí, protože tím pádem máme svou komunikaci pouze u nás. Není nikde jinde. A tím zajišťujeme ochranu všech dat.

 

Momentálně tyto dva systémy spojujeme přes OS chatbota. Ten se jmenuje Hubot.

A vše budeme propojovat s WordPress.

 

A to vše bez velkých vývojových investic. Otestované až na ty drobné kusy kodu, co píšeme my. Drobné investice jsou v jednotkách až nižších destíkách tisíc korun.

 

#crm #wordpress #opensource

author

Vytvořením internetového obchodu to všechno jen začíná. Stejně jako je potřeba starat se o reálný obchod, je nutné opečovávat také e-shop. Pokud na tuto činnost nemáte ze začátku dostupné kapacity nebo jen cítíte, že byste s tím potřebovali pomoct, je služba Prodavačky určena právě pro vás.

Rozjet e-shop není hračka a my to dobře víme. Vymysleli jsme pro vás službu, která vám usnadní WordPressové začátky. Přesně po tak dlouhou dobu, jak jen budete chtít a potřebovat.

 

https://wpdistro.cz/kazdy-eshop-potrebuje-svoji-prodavacku-i-ten-vas/

author

Nabídek s tvorbou webu je v dnešní době na internetu spousta. Všechny se na první pohled liší jen cenou, kvalitu zpracování se zákazník často dozví, až je web hotový. Pojďme se společně podívat na hlavní důvody, proč byste i vy měli vsadit právě na WordPress.

 

WordPress je celosvětově největší a nejpopulárnější open source redakční systém, který je momentálně nainstalovaný na více než 77 milionech webů. Že navíc nejde jen tak o nějaké weby potvrzuje také to, že z 10 000 největších webů světa, jich hned 37,74 % běží právě na WordPressu.

https://wpdistro.cz/7-nezvratnych-duvodu-proc-mit-web-zrovna-na-wordpressu/

author

Internet žije z reklamy! Přes 90 % příjmu Googlu a Facebooku je z reklamy.

Newsové portály byly nuceny zavést placené obsahy.

Používání adblocku je velmi kontroverzní téma, na které má řada lidí odlišný názor. Na jedné straně přináší větší uživatelský komfort pro návštěvníky webu, na druhou stranu může ohrozit weby, které jsou na příjmech z reklamy přímo závislé. Je pravda někde uprostřed?

https://wpdistro.cz/35-lidi-blokuje-reklamy-je-to-pro-internet-spravne/