První pololetí tohoto roku jsme s kolegyní - partnerkou advokátní kanceláře zakončily na mezioborovém setkání členů Business for Breakfast, které se konalo v minulém týdnu v krásných prostorách Hotel Hoffmeister & Spa.

Na to, jaké je u nás v posledních týdnech tempo, to byl až překvapivě příjemně strávený pohodový večer ve společnosti inspirativních lidí, který na mě působil jako pofoukání na rozbité koleno :)

Naprosto nenucený a přirozený networking a příjemné setkání s novými lidmi bylo jen pomyslnou třešničkou na dortu téhle vydařené akce!

Máte někdo v poslední době za sebou podobně vydařenou akci? Podělte se o inspiraci, kam taky třeba příště vyrazit :)

photo
Hodnocení: +5
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Na nějakou dobu jsem se stáhla ze všech sociálních sítí, i z online prostoru obecně. Jednak nebyl pro obrovský boom s prací v offline realitě čas, a jednak jsem to období posledních týdnů nějak blbě vnitřně nesla.. Sice jsem v onlinu zameškala spoustu zajímavého, ale zase jsem si dopřála prostor pro vnitřní přehodnocení a přerovnání hodnot. Takový můj malý vnitřní restart.. No a teď jsem zpět a s plánem na dobytí světa! :D Tak snad se všichni máme na co těšit :) Přeji Vám všem hodně optimismu ;)
Hodnocení: +5
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Ve VIA IURIS advokátní kancelář s.r.o. jsme se rozhodly zřídit právní poradnu pro podnikatele. Emailovou adresu pravnipomoc@via-iuris.cz a telefon +420 608 741 360 jsme zpřístupnily speciálně pro účely přijímání a vyřizování právních dotazů souvisejících s dopady současné situace na podnikání. Vláda téměř každý den přijímá nová ochranná opatření, zákazy a omezení. Dopady na běžnou činnost podnikatelů každým dnem narůstají a situace přestává být přehledná. Poradnu jsme zřídily, abychom zamezily šíření zmatku, nepřesností a nedorozumění. Abychom poradily, jaké jsou možnosti řešení, s čím je potřeba spěchat a co naopak počká. Alespoň rámcově Vám poradíme jak postupovat se zaměstnanci, odběrateli a dodavateli, pronajímateli a nájemci a jak postupovat při nuceném omezení provozu či výroby. Rozhodly jsme se zároveň některé dotazy, které se budou obsahově opakovat či budou reflektovat skutečně významné téma, s Vaším souhlasem zobecnit, anonymizovat a zpracovat do přehledného stručného manuálu, který budeme následně rozesílat našim klientům a všem, kteří o něj jinak projeví zájem. Pokud máte nějaké tipy či postřehy, budeme rády, podělíte-li se o ně v komentářích. Závěrem bychom chtěly všem popřát pevné zdraví a mnoho sil, vůle a odhodlání k překonání těchto nelehkých časů! :)
Hodnocení: +6
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.