Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
24.06.2020 3 minuty čtení

Celebrity na krizi slyší: Ariana Grande jen v červnu nakoupila nemovitosti za více než 20 milionů dolarů

Zatímco některé celebrity dnes své nemovitosti spíš prodávají, protože už několik měsíců sedí doma a začínají jejich měsíční náklady pociťovat, jiné - jako třeba Ariana Grande - toho využívají k pořízení lukrativních realit za zajímavé ceny.

Ariana Grande letos v žebříčku Forbesu 100 nejlépe placených celebrit drží 17. místo. Zároveň je na tomto seznamu šestadvacetiletá superstar nejlépe placenou ženskou zpěvačkou.

Její jmění je odhadováno na přibližně 100 až 150 milionů dolarů a zdá se, že by jej zřejmě do budoucna chtěla rozšiřovat i jinými způsoby než jen svým zpěvem.

Tento měsíc se totiž pustila do nákladných nákupů nemovitostí, když si v první polovině června za 13,7 milionu dolarů pořídila dva roky starý dům v Hollywood Hills ve čtvrti Bird Streets, kde se to hvězdnými jmény jen hemží.

Moderní třípatrové sídlo má 930 metrů čtverečních obytných prostor, čtyři ložnice, sedm koupelen (pět kompletních a dvě pouze ve formě WC), posilovnou, wellness, lázně, vinný sklípek, domácí kino či bar ve stylu nočního klubu.

Jak nový člen realitního portfolia Ariany Grande vypadá, se můžete podívat na tomhle marketingovém videu:

To ale není všechno. Jen o pár dní později se objevila informace, že mladá zpěvačka přikoupila další dům - tentokrát historické sídlo Porter House v kalifornské Santa Barbaře - za 6,75 milionu dolarů.

Dům má rozlohu 510 metrů čtverečních, dvě ložnice a tři koupelny. Slovo "historický" navíc není jen marketingovým tahákem. Jeho vybudování sahá až do Anglie 18. století, kde fungoval jako dvojice stodol, jež byly posléze rozloženy, převezeny do Kalifornie a přestavěny na současný dům.

Porter House, Montecito, Santa Barbara; foto: Realtor.com

Prodejcem tohoto domu byla komička, moderátorka a mimo jiné i další majitelka masivního realitního portfolia Ellen DeGeneres, která dům koupila v lednu a provedla rekonstrukci jeho interiéru.

DeGeneres si z přeprodávání domů především v Kalifornii udělala velmi výnosný byznys, který by ji mohl závidět leckterý realitní fond, a její realitní portfolio aktuálně tvoří čtvrtinu - tedy 100 milionů dolarů - z jejího celkového jmění, jež je odhadováno na 400 milionů dolarů.

Obě ženy se skrz showbyznys velmi dobře znají, a tak je možné, že ta starší a zkušenější poradila té mladší, aby si taky "do nepohody" pořídila pár domů, přičemž jeden rovnou sama z vlastní "sbírky" nabídla.

Jak víme, americký zábavní průmysl zatím kvůli pandemii koronaviru stále spíš stojí a stagnuje, zatímco prodeje domů zažily minulý měsíc v celé zemi propad až na hodnoty z poslední finanční krize před 10 lety.

A tak ty celebrity, které aktuálně žádné finanční problémy neřeší, místo nakupování oblečení mohou hromadu neplánovaného volného času doma využít k nakupování nových domů nebo jiných lukrativních aktiv.

#investovani #nemovitosti #reality #arianagrande #ellendegeneres #portfolio #krize #pandemie #showbyznys

Hodnocení: +10
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Doporučené příspěvky
5 minut
1 minuta
4 minuty
3 minuty
4 minuty
6 minut
3 minuty
2 minuty
7 minut
6 minut
7 minut
4 minuty