Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
31.10.2020 6 minut čtení

Navažte skvělou konverzaci úplně s každým. 38 neprůstřelných konverzačních otvíráků

Už jste to určitě někdy zažili. Stojíte ve výtahu, v kanceláři, na rautu. Pár kroků od vás je osoba, se kterou se opravdu chcete seznámit. Ale slova nepřicházejí. Nechcete ze sebe vysoukat nějaké trapné klišé, ale prostě vás nic lepšího nenapadá...

Přáli byste si, aby vaše úvodní věta okamžitě vzbudila zájem druhé strany? Aby vedla k plodné diskusi a pomohla vám vytvořit novou konexi? Tak to jste na správné adrese. Budete se totiž učit od Michaela Thompsona, který strávil navazováním konexí posledních 17 let svého života a má za sebou stovky networkingových událostí.

Dva neprůstřelné způsoby, jak zahájit konverzaci

Jednou z prvních rad, které Thompson dává, je nezačít hned otázkou. Lidé se necítí úplně komfortně, když se jich začnete rovnou vyptávat. Musíte si nejprve připravit půdu. 

 …

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +57
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • V baru funguje ještě "Ahoj holky, co slavíte" :D Super článek :))

  +3
 • Hned, jak budu mít příležitost, tak si vyhlédnu nějakou vyplašeně vypadající slečnu a spustím na ni: Dobrý den, promiňte, že ruším, ale posledních pár týdnů se všech ptám na tuhle otázku... Kdybyste nemusela spát, jak byste strávila těch 8 hodin navíc? Super článek, děkuji. 😂

  +2
 • Asi si úplně nedovedu představit, že bych použil všechny uvedené otvíráky, ale zároveň si dovedu představit, že některé bych použil :D Celkově to vnímám tak, že to není o tom, přetlumočit na chlup stejné věty od pana Thompsona, ale inspirovat se k nalezení svých vlastních "otvíráků" :))

  +1
 • Zajímavé tipy. Asi bych úplně na všechny otázky nechtěl odpovědět cizímu člověku, ale většina z nich je i pro mě (jako introverta) použitelná :-)

  +1
 • Už jsem se naučil prorazit ledy, teď se naučím, jak na lidi s otvírákem :D

  0
Doporučené příspěvky
5 minut
4 minuty
4 minuty
6 minut
7 minut
5 minut
2 minuty
6 minut
6 minut
4 minuty
4 minuty
4 minuty