Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
08.11.2020 6 minut čtení

6 charakterových vlastností opravdových lídru. Které z nich máte a které vám naopak chybí?

V dnešním kapitalistickém světě najdeme mnoho samozvaných lídrů, kteří hlásají do světa svá moudra a rádoby know-how. Ti skuteční lídři, kteří měnili svět kolem nás k lepšímu, však promlouvali skrze své vlastnosti a činy. Skrze svůj ryzí charakter.

V historii najdeme mnoho hrdinných postav, opravdových lídrů, kteří chtěli skutečně zlepšit svět a do určité míry se jim to povedlo. A to vše nezištně, protože to vycházelo z jejich vlastního charakteru, z jejich srdce, chcete-li. A jen díky tomu jejich odkaz žije i nadále a my se od nich můžeme mnohému naučit. 

Možná jste se jako přirozený lídr nenarodili, ale věda už mnohokrát dokázala, že své vůdčí schopnosti může každý člověk v průběhu života zlepšovat. Projděte si proto těchto 6 charakterových vlastností a sami sebe v zrcadle se…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +34
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
 • Co opravdu v naší společnosti postrádám, jsou morální autority. Přitom naši úžasní lékaři, vědci, spisovatelé, filozofové by si rozhodně zasloužili více pozornosti. A nám všem by to určitě prospělo...Děkuji za skvělý článek!   

  0
  • Bohužel, kvůli nedostatečně kvalitnímu vzdělávacímu systému se u nás prosazují spíše hlasití hrubiáni, burani, podvodníci a jim podobní...snad se to časem změní 🙏

   0
 • Mám všechny, ale tak napůl řekl bych smile

  2
Doporučené příspěvky
6 minut
4 minuty
3 minuty
3 minuty
6 minut
6 minut
3 minuty
6 minut
7 minut
4 minuty
6 minut
6 minut