Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
15.11.2019 4 minuty čtení

Když káva nestačí: Čím se lidé v honbě za úspěchem dopují, aby jejich mozek smrtící tempo vydržel?

Každý člověk se čas od času dostává do stresových situací. A jistě sami uznáte, že se to stává čím dál častěji. Je potřeba ze sebe dostat maximum, předvést ten nejlepší výkon, ale co když už na to zkrátka nemáte dostatek energie a mozkové kapacity?

Nikdo není dokonalý, ale neustále jsme tlačeni k tomu snažit se podávat dokonalé výkony a mít tělo i mysl v perfektní kondici. Kdo nebo co za to může? Ve velké míře jednoznačně soutěživost, která je nejvíce patrná ve sportu, ale dnes už je běžně i v intelektuální rovině. Což je v pořádku. Díky tomu se i jako lidstvo posouváme, avšak neustálé porovnávání by mělo mít své hranice.

Sportovci svou výkonnost podporují různými doplňky stravy a dalšími preparáty a pochopitelně pilným tréninkem a nejmodernějšími tréninkovými pomůckami. A co když to…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +20
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
 • Jo, taky jsem měl své "modafinilové období" a už nikdy víc :)) Kvalitní spánek, sport a zdravá strava se nedají ničím nahradit.

  3
  • super, to jsem rád, že zde máme konkrétní příklad z praxe, který podtrhuje myšlenky výše a dokládá, že přirozená cesta je nejlepší.

   0
  • Jak říká Milan, kvalitní spánek a strava spolu s cvičením je naprosto ideální kombinace k dobrému fungování

   0
Doporučené příspěvky
6 minut
7 minut
8 minut
6 minut
5 minut
5 minut
8 minut
7 minut
5 minut
5 minut
7 minut
12 minut