Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
24.10.2019 3 minuty čtení

Fajn brigáda? Za "testování" luxusních aut, hodinek či jachet dostanete 185,000 Kč měsíčně

Poohlížíte se zrovna po nové práci? Máte rádi cestování, umění, módu a smysl pro detail? Možná jsem pro vás našel práci snů.

Online tržiště Hush Hush samo sebe nazývá jako světovou špičkou mezi obchody s luxusním zbožím. A při pohledu na jejich nabídku nepřehánějí - nakoupíte tady vše od Bugatti přes umění, jachtu nebo rovnou soukromý ostrov. Takže skutečně žádná ořezávátka ani přehnaná tvrzení.

To zajímavé však objevíte, když na webu kliknete na "WORLD'S BEST JOB". Hush Hush totiž hledá nového zaměstnance, který pro něj "testoval" supersporty, jachty a soukromé ostrovy. Je to spíš něco mezi testerem a kontrolorem. Na webu je totiž na prodej třeba Bugatti Chiron za skoro 70 milionů Kč, francouzský zámeček za více než 1,8 miliardy Kč nebo soukromý ostrov na Florida Keys za 2,7 miliardy Kč. A než se každá podobná položka uvede oficiálně do prodeje, je potřeba je zkontrolovat, případně otestovat, zda vše funguje tak, jak má.

Případní zájemci musí splňovat jen několik všeobecných podmínek - dle inzerátu budou muset prokázat, že mají vášeň pro cestování, umění a módu, jejich oku neunikne žádný detail a umí ocenit kvalitu opravdového luxusu. Náplní práce je i komunikace přímo s dodavateli zboží na prodej, a tak se od kandidátů očekává maximální diskrétnost, společenskost a výmluvnost.

Nový spolupracovník #HushHush bude pracovat s opravdu širokým spektrem zboží. Jednou půjde o soukromé letadlo, jindy a zajímavý obraz nebo diamantové hodinky a příště třeba o luxusní nábytek. Musí jít proto o člověka, který je ochoten a schopen rychle se učit novým věcem. Součástí práce je i intenzivní cestování, protože bude potřeba kontrolovat i pozemky, nemovitosti a soukromé ostrovy z celého světa, které mají jít do prodeje.

Výstupem vaší práce by měly být podrobné recenze jednotlivých produktů. Pozice s názvem "Luxury Product Tester" tak nepožaduje žádné konkrétní vzdělání, praxi ani nic podobného. Čistě teoreticky se tak o tuto práci může ucházet kdokoli.

Co na oplátku tržiště pro bohaté nabízí? Kromě nepochybně unikátních zážitků a možnosti potkat zajímavé lidi a sáhnout si na zajímavé věci je to i plat 2,2 milionu korun ročně (185 tisíc Kč měsíčně). Já osobně se ucházet nebudu, ale pokud by někoho nabídka zaujala, CVčka se posílají tady.

 

#aktuality #prace #testovani #luxu #recenze #zamestnani #kariera 

Hodnocení: +17
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Sice to zní úžasně, ale takový člověk asi nebude mít nějaké své trvalé bydliště se svým zázemím, rodinou a přáteli, takže nic pro mě.
    +3
    • Určitě ne, ve skutečnosti to rozhodně nebude tak jednoduché, jak se to zdá.
      +2
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím