04.10.2019 1 minuta čtení

Když se kolegyně vrátí po 5 letech z "mateřské, alias rodičovské dovolené"

Po rodičovské trvající 5 let se nám vrátila kolegyně Bára Štumpfová z "rodičovské", a se svými fanoušky se na FCB přivítala následujícím článkem, který může být inspirující pro navracející se zpět do pracovního procesu po delším přerušení :-).

Po delší době Vás opět zdravím na našich stránkách. To, že jsem se odmlčela, neznačilo žádné personální ani jiné změny ve firmě. Po pěti letech plných mateřských povinností se, a moc ráda, vracím zpět na místo činu :-) A kromě jiného budu s Vámi každý čtvrtek sdílet nějaký článek, nebo zajímavost, která mě zaujala. A když jsme u těch změn a práce, zaujal mě dnes článek o tom, jak jsou oblíbené a někým proklínané "to do listy" už passé. Ty už prý nefrčí. Co pomáhá Vám, píšete si seznamy, nebo preferujete něco jiného? Já osobně tedy zůstanu u starých dobrých lístečků a seznamů. Úplně totiž miluji ten pocit, když úkol můžu škrtat :-) 

https://www.jakbytlepsi.cz/listy-jsou-passe-zkuste-japonsky-kanban-system/?fbclid=IwAR32Rvohh075wdO3-0xaOmKt9tQkqY3yITS-frigSCZ_X7fPwBPGCWmgRZU 

Těším se na nové výzvy, práci a přeji Vám krásný den :-) 

Barbora Štumpfová

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.