18.05.2021 2 minuty čtení

Kryptoměny jsou nebezpečné a pro hazardní hráče, nebo ne?

Vše na světě se setkává s kritikou nebo obdivem. Kryptoměny nejsou výjimkou. Na jedné straně je mnoho lidí obdivuje a obchoduje s nimi, na druhé straně je spousta kritiků, kteří si neodpustí uštěpačnou poznámku na stranu kryptoměn.

Rozpor se zájmy civilizace

Jedním z největších kritiků kryptoměn je Charlie Munger, který otevřeně přiznal, že nesnáší úspěch Bitcoinu a že vývoj kolem kryptoměn je nechutný a v rozporu se zájmy civilizace. Kryptoměny však nejsou v rozporu se zájmy civilizace. Platon Life si plně uvědomuje, že současný finanční systém, který je postaven na nekonečném růstu, nemůže být dlouhodobě udržitelný, a to jak z ekonomického, tak z ekologického hlediska.

Je třeba propojit digitální svět, lidi a podniky v online prostředí, které splňuje požadavky digitálního prostředí a požadavky bankovního systému. Bankovní systém, který v současné době ve světě existuje, již nemusí mnoha lidem stačit, a proto lidé hledají alternativu v digitálním světě. Digitalizace navíc může přinést nespornou výhodu: může přinést bankovní služby těm, kteří k nim v současné době nemají přístup.

Peníze pro zločince

Další rozšířenou kritikou kryptoměn je, že jsou to peníze pro hackery, zločince a vyděrače. Pravdou však je, že blockchain dokáže tyto transakce zachytit v reálném čase, což z něj činí jednu z nejbezpečnějších sítí pro převod peněz.

Bohužel je nepravděpodobné, že bychom se podvodů v kryptosvětě zbavili, ale je možné je co nejvíce eliminovat. Kromě studia a vzdělávání nabízí Platon Life peněženku, která je pojištěna až do výše 1 000 000 EUR, což zajišťuje, že prostředky uživatelů jsou v bezpečí.

Co můžete dělat

Pokud se chcete o PlatonCoinu (PLTC) a našich službách dozvědět ještě více, doporučujeme vám přečíst si White Paper a také vyzkoušet demoverzi naší peněženky. V případě, že byste se chtěli dozvědět více o tzv. digitálním světě, můžete začít studovat v naší Platon Trading Academy.

Zdroj: seznamzpravy.cz

#kryptoměny #kryptoměna #Munger #PLTC #PlatonCoin #PlatonLife

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.