Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
14.03.2021 4 minuty čtení

8 tech a herních IPO roku 2021, u kterých nesmíte chybět

Rok 2020 byl plný IPO silných a perspektivních tech a herních společností jako např. Palantir, Asana, Snowflake nebo Unity. A pro nás, technické fanoušky, mám dobrou zprávu - ani v roce 2021 tomu nebude jinak! V tomto článku si o 8 z nich povíme.

Níže zmíněné firmy jsou moji osobní favorité, rád se dozvím o těch vašich. Těším se na vás v komentářích! Pojďme na to!

 

Discord

All-in-one komunikační nástroj Discord změnil způsob jakým hráči komunikují. V roce 2020 měla firma více jak 56 milionů hráčů využívající Discord, kteří si poslali přes miliardu zpráv denně. Discord, jež získal téměř $500 milionů v investicích od investorů jako FirstMark Capital, Greenoaks Capital Partners, Index Ventures, IVP, Greylock Partners, Benchmark, Accel, General Catalyst, Ridge Ventures, Spark Capital, a Tencent Holdings,…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +19
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Rád bych věděl kde hledat kdy přijdou na burzu. Nevím kde přesně zacit😞

  +1
  • Většinou stačí "Název firmy IPO date" a pokud je již stanovený, měl byste to najít během pár minut. Pokud se nedaří, tak to znamená, že ještě není oznámeno konkrétnější než rok.

   +1
  • Iposcoop.com

   +1
 • Aha, Discord mi nějak unikl. Docela mi ale začíná vadit, jak na ně "zaklekávají" nemocní hlasatelé hyperkorektnosti a tlačí Discord, aby regulérně rušil některé servery, kde se má šířit nenávistná rétorika atp. (viz. zrušení Discordu WallStreetBets, což je z pohledu růstu komunity absolutní nesmysl).

  +1
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím