Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
11.03.2021 5 minut čtení

5 dobrých důvodů proč investovat do nemovitostí v zahraničí

Pokud hledáte konzervativní investici se solidním výnosem, bude realitní trh zcela jistě jednou z variant, kterou budete zvažovat. Zdá se vám ale domácí realitní rybníček příliš malý, nudný nebo již máte do tuzemských nemovitostí zainvestováno?

1. Investice a splněný sen

Už dávno neplatí, že si nemovitosti v zahraničí pořizuje pouze úzká skupinka superbohatých. Zahraniční realitní trhy zdaleka nejsou tak nedostupné, jak by se mohlo zdát. Druhé bydlení v zahraničí si pořídily již desetitisíce Čechů. Pokud má investor k dispozici volné prostředky k nákupu domu nebo bytu v kvalitní lokalitě České republiky, může reálně uvažovat i o nákupu v zahraničí.

V tomto případě se často jedná o investici s přidanou hodnotou. Do nákupu mnohem více vstupují emoce. V zahraničí si totiž lidé většinou…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +12
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Dobrý den, máte v nabídce něco ze střední Ameriky případně JV Asie??

    +2
    • Dobrý den, přímo ve střední Americe bohužel ne. Z okolních destinací, pokud vynecháme Floridu, je v nabídce např. Dominikánská republika. Event. se v případě zájmu ozvěte na info@rellox.cz a podle konkrétního investičního záměru bychom mohli vytipovat něco dalšího. Přejeme hezký den.

      0
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím