Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
10.02.2021 2 minuty čtení

Řízení přístupu v CRM - AutoCRM

CRM je systém, ve kterém je vhodné řídit přístup uživatelů k jednotlivým agendám.

Náš CRM systém umožňuje velmi precizní nastavení oprávnění uživatelů, a to až na úroveň přístupu k jednotlivým polím.

Každému uživateli je přiřazena minimálně jedna role. Roli může uživatel případně dědit z týmu, ve kterém je zařazen.

Role určuje oprávnění uživatele v systému. Jeden uživatel může mít více rolí. Pokud má uživatel více rolí, budou sloučeny tak, aby permisivní pravidlo mělo vyšší prioritu. 

Pro každou entitu v systému pak určité roli přiřazujeme úroveň oprávnění pro akci Vytvořit, Číst, Upravit nebo Odstranit záznamy v dané entitě. Pro každou akci je možné nastavit úroveň oprávnění na Vše, Tým, jen Vlastní nebo odebrat oprávnění.  

 

Nastavení oprávnění až na úroveň jednotlivých polí

Pro každou roli je navíc možné nastavit přístup uživatelů až ke konkrétnímu poli konkrétní entity. Pokud je výše nastaveno oprávnění pro entitu, pak má uživatel dané oprávnění pro všechna pole entit. Přístup k jednotlivým polím lze nicméně dále omezit. Je možné nastavit, zda dané pole uživatelé přiřazení této roli budou moci  „vidět“ (číst) a editovat.  

 

 

více o systému:

AutoCRM je systém, který využívá více jak 50 tis. firem po světě. Je pod Open Source licencí a tedy platíte pouze za implementaci systému to společnosti. Systém uspokojí i náročné klienty o více jak 200 zaměstnancích či větší společnosti, kde každý tým má specifický systém. V systému najdete: Kanban Board, projektové řízení, CRM a vztahy se zákazníky, newsletter, sofistikované nabídky, fakturační systém, přehledný kalendář s úkoly, schůzkami i voláním, provázané produkty, dokumenty, znalostní báze a spoustu dalších. Jedná se o modulární systém a tedy jednoduše jej lze upravit dle přání zákazníka.

 

www.autocrm.cz

Hodnocení: +1
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím