Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
09.02.2021 4 minuty čtení

Ranní zprávy 09.02.2021: Bitcoin letí, Dogecoin letí... a Warengo taky letí! 🚀

Pravidelný ranní souhrn toho nejdůležitějšího z byznysu za uplynulý den.

⚖️ Spustili jsme MARKETPLACE! Objevujte snadno investiční příležitosti. ⚖️

Dobré ráno! Tak co říkáte na nový MarketPlace? Nebudu lhát, je pecka sledovat, jak začínají u jednotlivých společností a brokerů přibývat první dotazy, diskuze a recenze. A tohle je teprve začátek! Mimochodem, pokud máte s některou z platforem zkušenost, budeme moc rádi za recenzi a účast v diskuzi s méně zkušenými. P.S. V tichosti jsme včera překonali 46 000 registrovaných uživatelů, ale BTC nám šlape na paty! Dáme těch 50 000 dříve? Nešlo by nějak zařídit, aby Elon tweetnul…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +9
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Díky za každoranní zprávy! Sem směřují vždy mé první kroky po tom, co ráno zapnu PC. Nápad na další zlepšení - nechtěli byste v rámci okénka cen ETF a komodit přidat stabilně cenu BTC? Ať to mají místní investoři stále na očích ;-)

  +1
  • Díky za zprávu a zpětnou vazbu Michale! Ono s tím BTC je to trochu složitý, protože ten newsletter se tvoří v noci a než ráno vyjde, může být cena BTC úplně jiná. A my bychom neradi uživatele informovali jakkoliv nepřesně. Ale věřím, že třeba v rámci appky to budeme schopni napojit na live data a bude to možné implementovat :))

   0
  • @milan Chápu a rozumím. Nevím právě, kdy newsletter dokončujete, ale říkal jsem že doplnit tam hodnotu zavření denní svíce by nemusel být takový problém, ale chápu, že být vzhůru každý den do půlnoci kvůli této jedné hodnotě asi není úplně komfortní.

   0
 • Nejsem Elon, ale dnes jsem vam sehnal tři nové "čitatele". :-) Čti: budoucí investory :-)

  0
Doporučené příspěvky
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím
Doporučené příspěvky