Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
25.01.2021 5 minut čtení

3 zajímavé akcie, které minulý týden přibyly v portfoliu jedné z nejsledovanějších investorek současnosti

Cathie Wood se velmi rychle stává velmi bedlivě sledovanou investorkou. Nejen proto, že ETF fondy, které spravuje, si svým růstem nezadají s leckterou růstovou akcií, ale také proto, že své aktuální portfolio a jeho úpravy zveřejňuje každý den.

Pokud to náhodou nevíte, Cathie Wood je hlavní investiční manažerkou fondu ARK Investment, což je společnost zaměřující se primárně na inovativní, disruptivní a revoluční akciové tituly, které nabízí i veřejnosti ve formě celkem 5 různých ETF.

V poslední době je o ARK stále víc slyšet i tady, tady nebo tady na Warengo a není se čemu divit. Všech pět fondů, které dnes ARK, respektive Cathie aktivně spravuje, za posledních 12 měsíců vykázaly velmi solidní růst a všechny do jednoho minimálně zdvojnásobily svou hodnotu:

ARK Genomic Revolution ETF ($A…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +44
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Já se bojím jen jedné věci. Ještě 2 roky nazpět ARK ani Cathie Woods skoro nikdo neznal. Ona byla jen ten blázen co měl Price target na TSLA $4000 zatímco zbytek wallsreet tvrdil jak je předřazena. Dneska je ze stejného důvodu známá protože ten pricetarget (po splitu) byl už pokořen. A najednou ji následují až slepe davy. Takhle přesně vznikají bubliny. A to bych fakt nerad protože některé tituly jako např tu TSLA držím ... Ještě právě z doby co tomu nikdo nevěřil :)

    +5
  • Pins v portfoliu mám, zbylé dvě společnosti si prohlédnu... :-)

    +3
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím