Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
22.01.2021 5 minut čtení

Jak vydělat na růstu bitcoinu, aniž byste ho museli kupovat?

Bitcoin prodělal lehkou korekci ze svých historických maxim, kdo však investoval před rokem, musí si tleskat. Je otázkou, kde má bitcoin svůj strop, je ale jasné, že existují i další cesty, jak na jeho růstu vydělat, aniž byste ho přímo kupovali.

Budoucí cenu bitcoinu je velmi těžké předvídat, ze své podstaty se velmi liší od akcií, které díky svým fundamentům nabízejí určitou míru předvídatelnosti. Bitcoin naopak nic neprodukuje. pravděpodobně nabízí schopnost uchovatele hodnoty, pokud v něj bude věřit dostatek investorů, jeho cenové pohyby však do značné míry závisí na nabídce a poptávce.

Pokud poptávka výrazně překonává nabídku, pak jeho cena roste, v případě že klesne, může se bitcoin začít naopak výrazně propadat. Jste schopní předpovídat budoucí poptávku po bitcoinu?…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +41
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Koho více zajímá společnost BlockFi, může se dočíst na mém blogu: https://roman2.substack.com/p/blockfi-asov-omezen-bonus-250

  +1
  • @maroun2 Už jsem četl. Super děkuji. Vypadá to, že to bude to pravé co jsem hledal. BTW: existuje nějaký výpis (třeba i on-line) akcii (tickerů), které mají brokeri na své platformě? Nebo se musím všude registrovat abych to zjistil?

   0
  • @patrikMachacek no to nevím, pro každého brokera je to jiné. Nejlepší je, když víte co hledáte a zadáte to do google. Třeba: "firstrade arkk"

   0
 • Musím uznat, že alespoň $V nemá svíčku až někam do nebe a jede si to svoje. Na druhou stranu i ty jejich ukazatele jsou šílené. Ale díky za článek!

  0
 • Díky za dobré tipy @PatrikKudlacek . Je zajímavé, že ačkoliv Visa poslední půlrok osciluje kolem stále stejné ceny (210,-USD), tak na Yahoo Finance ji stále svítí "overvalued". I tak stojí nákup Visy za zvážení (a možná i za realizaci).

  0
  • @Dalibor007 toho už jsem si všiml u několika akcií...a upřímně, nevím, co si o tom hodnocení na Yahoo Finance mám myslet...

   +1
  • @PatrikKudlacek Že by se na YF vloudila chybička?

   0
  • nooo těžko říct, spíše to je vytvářeno na základě názoru nějaký analytiků, tuším...a víte co si třeba Buffett myslí o analyticích 😁

   +2
  • @PatrikKudlacek Ano, miluje je 😄

   0
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím