Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
05.12.2020 2 minuty čtení

Máte více obchodních účtů a chtěli byste je sledovat v jednom? Mám jeden tip pro android...

Tento článek bude krátký. Před časem jsem se pokoušel najít nějakou šikovnou aplikaci, kde bych mohl sledovat všechny pořízené akcie na jednom místě.

Kdyby byl jeden účet, kde by bylo možné pořídit všechny akcie s nulovou komisí a jednoduchým daněním dividendy, tak to neřeším. 

Na trhu je mnoho možností, všechny neznám. Nyní požívám Fio pro české akcie a XTB pro americké a evropské. A mám v hledáčku i akcie ostatních kontinentů. Klidně můžete poradit. :)

Vraťme se k aplikaci. Nainstaloval jsem asi pět aplikací než jsem našel jednu, která by alespoň trochu odpovídala mým představám. Najdete ji na androidu pod názvem My Stocks Portfolio. Takový modrý obrázek s rohama. :) Aplikace je zdarma s reklamou. 

První věc, kterou aplikace splňuje jsou i české akcie. Budete se divit, ale ve spoustě aplikacích jsem je nedohledal. Možná se divit nebudete, nevím. Další věcí je sledování portfolia jako celku. Vykreslení ziskovosti portfolia umí asi všechny. 

Narazil jsem ovšem zase na vykreslení výsečového grafu, který tyto aplikace nepodporovaly. Chtěl jsem vykreslit výsečový graf ve více úrovních. V první úrovni jednotlivé akciové společnosti a v druhé různé oblasti působení. Příkladem můžou být finance, technologie, zdravotnictví, atd. V další úrovni můžeme třeba dělit na růstové nebo hodnotové.

Určitě se podělte o vaše zkušenosti.

Hodnocení: +5
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Doporučené příspěvky
40 minut
11 minut
14 minut
17 minut
5 minut
5 minut
4 minuty
2 minuty
4 minuty
2 minuty
2 minuty
7 minut