Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
17.11.2020 5 minut čtení

Máte volných 10 000 Kč? Dvě skvělé akcie, které z vás učiní za 10 let boháče

Nemusíte nutně disponovat ohromujícím majetkem, abyste začali investovat na akciovém trhu. Díky rozvinutí moderních obchodních platforem už je možné nakupovat akciové investice i s velmi omezeným kapitálem. Proč toho nevyužít?

Letošní vývoj akciových trhů přilákal k investování řadu nováčků. Trhy jsou v letošním roce velmi volatilní, což může být poměrně znepokojující pro řadu z těchto začínajících investorů. Dobrou zprávou však je, že se dlouhodobí investoři těmito fluktuacemi nemusí příliš znepokojovat.

Historicky byl každý propad trhu vymazán, což jsme viděli i letos a pokud investoři poskytnou svým investicím dostatek prostoru pro růst, obvykle se jejich akciové investice zajímavě zhodnotí.

Nejlepší ze všeho však je, že budování bohatství na akciovém trhu…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +71
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Stříbro, dobrý tip. 🙂 Má nejlepší tepelnou a elektrickou vodivost ze všech kovů.

  +3
  • Souhlas a rozhodně mnohem levnější varianta, než na stříbro sázet třeba skrz futures. 😅

   0
  • @tomasdurcak @DavidFenderl ..souhlas, pokud je ta firma dobře vedená, tak je za mě investice do těžaře mnohem smysluplnější než nákup nebo spekulace na růst ceny stříbra... ;-) 

   +1
 • A jak velka je tato spolecnost v porovnani s jinymi konkurenty na trhu? Nebo jinak, jsou jeste vetsi a perspektivnejsi tezari nez First Majestic? 

  +1
 • Díky za tipy - stříbrné doly mě hodně zaujaly

  0
 • Mate nekdo napad kdy prodat zlato? Resp. doporucil by autor clanku prodat zlato (drzim ho uz ca 10 let)! a kopit zminovaneho tezare stribra, pripadne TJX?

  0
  • @Kolemar To asi záleží hlavně na tom, jestli ho z nějakého důvodu právě nyní prodat musíte. Pokud ne, neviděl bych jako nutnost/smysluplnou spekulaci ho zrovna teď prodat a přejít kompletně na stříbro. A částečně pak asi hraje roli i to, v jaké formě jej držíte, protože některé formy mohou být z pohledu likvidity časově náročnější na prodej + při výkupu může být finální cena nižší než ta tržní. Když už (a pokud to možnosti dovolují), zvážil bych stříbro jako formu diverzifikace.

   +1
  • @Kolemar ...nezbývá než soulasti s tím, co napsal @tomasdurcak :-))   

   +1
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím