30.05.2021 4 minuty čtení

Podařilo se vám zvýšit svůj příjem? Otevírá se řada nových příležitosti a tyto 3 byste rozhodně měli využít

Drtivá většina textů o osobních financí se zaměřuje na to, jak vydělat víc peněz. Už mnohem méně z nich ale řeší, co dělat, jakmile se vám to podaří. Je to přitom minimálně stejně důležité, jak odrazit se se svým příjmem ode dna.

Důvod, proč se vaše příjmy oproti předchozímu stavu citelně zvýšily, nejsou až tak důležité. Možná se vám dlouhodobá pracovní dřina vyplatila a byli jste povýšeni, váš byznys zažívá zlaté časy, nebo vám začíná nést ovoce vaše dobře postavené investiční portfolio.

Gratulace, ale jedním dechem bych dodal, že nyní není čas ubírat plyn či usínat na vavřínech. Právě naopak - nyní se vám otevírá široká paleta nových příležitostí, které by bylo trestuhodné ignorovat. Za ty nejdůležitější považuji tyto tři:

1) Dopřejte svým…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +57
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Osobně děkuji, že přišel coronavirus. Již před 3 lety, po operaci páteře, jsem si uvědomil, že práce a peníze jsou k ničemu, pokud si jimi nezajistím klid, pohodu a zdraví a že postsocialistický polokapitalusmus v ČR dělá z lidí trosky. Předělal jsem život směrem k dětem, rodině a sebevzdělání. Ještě jsem nechápal cenu peněz. Až loni mne to nakoplo a já dokázal omezit zbytečné utrácení za předražené kraviny a naučil se říkat ne! 

  A díky službám, jako je zde warengo, mi dává sílu,jít dál, nejen se vzdělávat, ale i pustit se do investování.

  Děkuji lidem.na warengu, ač často nemusím souhlasit, ale tak to v životě je. 

  Děkuji ☺️👌

  +16
  • "postsocialistický polokapitalusmus v ČR dělá z lidí trosky"? Řekl bych, že teď už každý je svýho štěstí strůjcem - narozdíl od postnormalizačního polosocialismu. Ale souhlasím s tím, že mnohdy až zdravotní potíže člověku ukážou skutečný hodnoty.

   0
Doporučené příspěvky
11 minut
7 minut
5 minut
7 minut
6 minut
8 minut
8 minut
8 minut
6 minut
14 minut
6 minut
7 minut
Doporučené příspěvky
11 minut
7 minut
5 minut
7 minut
6 minut
8 minut
8 minut
8 minut
6 minut
14 minut
6 minut
7 minut