Chcete pořádnou investiční show? Sledujte nás na Instagramu!
12.10.2020 4 minuty čtení

V centre Košíc skompletizovali projekt Business Centre Košice III

12. 10. 2020, Košice – Posledná etapa Business Centre Košice je nadčasovým a moderným komplexom...

ktorý poskytuje štýlovo zariadené apartmány, kancelárske priestory a obchodnú pasáž s reštauráciou, supermarketom, profesionálnym salónom, bankou, lekárňou, drogériou a ďalšími maloobchodnými jednotkami. Projekt realizovala medzinárodná investičná skupina CTR.

V roku 2010 bol úspešne dokončený komplex Business Centre Košice II, na ktorý nadväzuje práve skompletizovaný projekt Business Centre Košice III. Kolaudačné rozhodnutie tejto poslednej etapy nadobudlo právoplatnosť v druhej polovici septembra. Originálne a moderné výškové budovy sa tak spoločne týčia pri vstupe do centra Košíc a vytvárajú novú vstupnú bránu do metropole východného Slovenska..

Kancelárie, obchody aj nájomné byty pod jednou strechou

Business Centre Košice III je výnimočné vďaka rôznorodým poskytovaným službám, ktoré pokryjú všetky potreby klientov a zákazníkov. Nepredstavuje len klasické business centrum, ale ponúka možnosť prenájmu kompletne zariadených a nadštandardne vybavených apartmánov s dispozíciami 1+kk až 3+kk, flexibilného prenájmu kancelárií a v neposlednom rade je doplnené o obchodnú pasáž so službami a občianskou vybavenosťou. Parkovanie je zabezpečené v podzemných garážach rozdelených podľa pasáží, ktoré sú chránené bezpečnostnými kamerami. Zákazníci a klienti sa tak do budovy dostanú priamo z garáže, čo predstavuje veľké pozitívum v prípade nepriaznivého počasia. 

„Som hrdý, že sme po našich predošlých úspešných projektoch v Prahe, Drážďanoch či Regensburgu spustili obdobný projekt aj v Košiciach. Otvára to absolútne nové možnosti nadštandardného ubytovania v centre mesta,“ hovorí za investora Ján Horváth, prokurista CTR Holding a CEO divízie Real Estate. 

Košice Rental Apartments – lepšie nájomné bývanie bez starostí

Kompletne zariadené apartmány vystupujú pod obchodným názvom Košice Rental Apartments. Už začiatkom jesene sa do unikátneho konceptu nájomných bytov nasťahovali prví rezidenti. Vďaka nadštandardnému vybaveniu, moderným vstavaným spotrebičom a kvalitnému nábytku zhotovenému na mieru sa v nich rezidenti budú cítiť ako v luxusnom hoteli, avšak s pocitom domova za neporovnateľne priaznivejšie ceny už od 464 EUR mesačne. Výhodou je kompletné vybavenie kuchyne, spálne aj kúpeľne vysokokvalitnými materiálmi, okná s nadštandardnou tepelnou a hlavne zvukovou izoláciou, ktorá ich ochráni pred mestským ruchom. Na výber sú byty s balkónom, lodžiou alebo terasou. Exkluzívnym bonusom je privátny park vo vnútrobloku. Pre zaistenie pohodlia a spokojnosti klientov Košice Rental Apartments ponúka komplexné služby rezidenčného bývania, recepciu a 24-hodinovú pohotovostnú službu. Celá budova je navyše energeticky mimoriadne úsporná a pýši sa energetickým štítkom A.

„Teším sa, že je o náš projekt nájomného bývania veľký záujem a že sme mohli ubytovať už niekoľko desiatok rezidentov. Myslím si, že apartmány sa môžu pýšiť nielen vybavenosťou, ale aj príjemným prostredím, lokalitou, servisom a v neposlednom rade privátnym parkom vo vnútrobloku, ktorý dokonale dopĺňa pocit komfortu našich rezidentov,“ uzatvára Daniela Huljáková, obchodná manažérka Košice Rental Apartments.

 

Referencie od našich prvých klientov:

„S apartmánom som maximálne spokojná, oceňujem jeho vybavenosť, lokalitu a výhľad na park. Recepčné sú veľmi milé a ochotné pomôcť s každým dotazom. Rovnako aj obchodná manažérka, okamžite a bez problémov vybavila všetko, čo som potrebovala.“

(Alexandra Padarasová)

„It's an extremely fresh and beautiful place to live in. The staff is helpful, friendly and makes you feel very welcomed!“

(Filip Trifunović)

„Krásné a příjemné prostředí. Úžasně zařízený apartmán s výhledem na park. Ochotný personál a nadstandardní služby.“

(Lukáš Dvořák)

Hodnocení: +5
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.