02.09.2020 3 minuty čtení

Odštartoval predpredaj bytov v projekte Rezidencia Albelli

Staré Mesto - Nový život. S týmto mottom v polovici júla odštartoval dlho očakávaný predpredaj bytov v projekte Rezidencia Albelli.

Vynikajúca lokalita na okraji Starého Mesta, na brownfielde po pôvodných Odevných závodoch kapitána Nálepku, nie je jeho jediným lákadlom. Ponúka toho oveľa viac. 

Rezidencia Albelli predstavuje vďaka svojmu konceptu rôzne vysokých bytových sekcií s terasami na ustupujúcich podlažiach ojedinelú kombináciu štýlového a zároveň dostupného bývania. Architektonické riešenie ponúka zaujímavé výhľady na všetky strany z väčšiny bytov. Každý byt má svoje vlastné vonkajšie príslušenstvo, čiže balkón, terasu, lodžiu alebo predzáhradku. Taktiež sú ku všetkým bytom priradené pohodlné parkovacie miesta v priestrannej podzemnej garáži. Novým majiteľom teda odpadnú starosti s parkovaním na ulici.

Premyslené a cenovo dostupné byty

Ceny bytov v Rezidencii Albelli začínajú už od 65 900 eur vrátane DPH. V základnej cene každého bytu je zahrnutá aj pivnica. Napriek tomu, že do predpredaja uvoľnil developer, ktorým je medzinárodná investičná skupina CTR, celkom 85 bytov, už po dvoch týždňoch bolo viac ako 30 z nich predrezervovaných. S výberom sa teda rozhodne neoplatí vyčkávať.

„Každý byt sme dotiahli k dokonalosti a skĺbili v ňom naše dlhoročné skúsenosti nielen zo Slovenska, ale tiež  z Nemecka a Česka. Od architektúry, cez praktické a moderné dispozície bytov, koncept zelene, vhodné obchody a služby v okolí, až po konečnú cenu,“ vymenúva hlavné výhody Ján Horváth, riaditeľ divízie Real Estate skupiny CTR.

Skupinu CTR mnohí Košičania poznajú predovšetkým ako vlastníka a staviteľa moderných biznis centier pri Steel Aréne, alebo ako developera vlani dokončenej Rezidencie pri Radnici na Strojárenskej ulici, kde nainštalovali historicky prvú Lavičku Václava Havla na Slovensku.

Obchody a služby priamo v dome

Komfort bývania v Rezidencii Albelli zvýšia aj súvisiace služby. Parter domu smerom do Alvinczyho ulice preto tvorí niekoľko komerčných priestorov, v ktorých vzniknú obchody a služby doplňujúce občiansku vybavenosť lokality. Vo vnútrobloku budov sa potom okrem privátnych predzáhradiek nachádza tiež komorné patio so zeleňou.

Byty v all-inclusive štandarde

Rezidencia Albelli nie je prvým projektom skupiny CTR. V Európe realizovala už niekoľko tisíc bytov. A všetky projekty definuje vysoká kvalita prevedenia, energetická úspornosť a tiež kompletný štandard vybavenia all-inclusive. Byty sú teda kompletne dokončené, vrátane finálnych povrchov podláh, dverí, obkladov, dlažieb a zariaďovacích predmetov v kúpeľniach. 

Dokončený byt stačí už len zariadiť nábytkom a klient sa môže nasťahovať. Zároveň je uchránený pred nekonečným ruchom z dokončovacích stavebných činností v susedných bytoch, ako je to vo väčšine košických projektov.

Hodnocení: +12
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.