@tbielik
Nejsem otevřen investičním příležitostem
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author

To, že na střeše hotelu chováme včeličky jistě víte ... 🐝

.. ale věděli jste, že jsme získali ZLATOU MEDAILI v soutěži ČESKÝ MED 2020? 🍯

Děkujeme a zároveň gratulujeme panu Sieberovi a jeho ženě, kteří se o ně tak krásně starají.

...........................................................................

You probably know that we keep bees on the roof of our hotel ... 🐝

.. but did you know that we won the GOLD MEDAL in the CZECH HONEY 2020 competition? 🍯

We want to thank and congratulate Mr. Sieber and to his wife who take such a good care of them.

#thebesthoney #clarioncongresshotelprague #cpihotels

Hodnocení: +2
author

CPI Hotels se stala členem Asociace společenské odpovědnosti. Tato asociace je největší iniciativou společenské odpovědnosti (CSR) a Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) od OSN v Česku.

Její vizí je, aby se společenská odpovědnost a udržitelnost stala přirozenou součástí podnikání i fungování každé organizace v Česku. Jsme rádi, že již můžeme být také součástí. Více o asociaci a o našem členství zde: https://www.spolecenskaodpovednost.cz/clen/cpi-hotels/

-----

CPI Hotels is a member of Association of social resonsibility. They are the largest initiative for corporate social responsibility (CSR) and UN Sustainable Development Goals (SDGs) in Czechia. Their vision is to make social responsibility and sustainability a natural part of business strategies and activities of all organizations in Czechia. We are happy to already be a part of it.  

#asociacespolecenskeodpovednosti  #stalijsmeseclenem #CSR  #membership #cpihotels

photo
Hodnocení: +1
author

Clarion Congress Hotel Prague se taky dnes zabarvil do ruda na podporu dnešnímu Global Action Day a zapojili se do světové iniciativy We Make Events Campaign. I my bojujeme za udržení eventového průmyslu, který je doslova na kolenách.

 

Clarion Congress Hotel Prague joined many others in town and tuned in red. We show support for today's Global Action Day and gladly join the international movement We Make Events. We fight like this to sustain the event industry, which is on it´s knees due to the pandemic.

 

#clarioncongresshotelprague #cpihotels #wemakeevents #Lightitinred

Hodnocení: +1
author

Seznamte se - Miroslav Soukup - Šéfkuchař a restauratér roku 2019 v ČR.

V Clarion Congress Hotelu Prague pracuje již od jeho otevření v roce 2008. Za tu dobu toho hodně zažili, pod jeho rukama prošly tisíce jídel pro běžné hosty i pro hlavy státu. Snaží se, aby zákazník dostal na talíř vždy špičkovou kvalitu. V gastronomii je ale vše o lidech, bez skvělého týmu daleko nedojdete. Chce vychovat a inspirovat mladou generaci kuchařů, která se nebojí vzít za práci. Je to krásná práce, která se musí dělat srdcem.

 

/EN/ Meet Miroslav Soukup - Top Executive Chef of 2019 in CR

 

Miroslav has been working at the Clarion Congress Hotel Prague since its opening in 2008. We've been through a lot since then, thousands of meals have passed through his hands for everyday guests and even for heads of state. He tries to make sure that the customer always finds top-of-the-line quality on their plate. But in gastronomy, its all about the people. You won’t make it far without a great team. Miroslav wants to train and inspire the younger generation of chefs who are not afraid to work

 

Miroslav Soukup - Video :

https://lnkd.in/g3j23a7

 

#cpihotels #clarioncongresshotelprague #team

Hodnocení: +2
author

Konečne po dlhej dobe väčšia akcia. Kongresový trh ešte nie je úplne mŕtvy, ale vstávať z popola ako Fénix bude rozhodne dlho.

Hodnocení: +2
author

Pražské památky, paláce, muzea, ZOO a kapesné od 400 Kč až do 1 600 Kč ?💸

Neváhejte, počasí je krásné, Praha klidná a pivo jako křen🍻

V rámci projektu V Praze jako doma dostane každý náš hotelový host kapesné až do výšky 1 600 Kč na kulturní akce, muzea nebo do ZOO.

Rezervujte ubytování v našem hotelu telefonicky +420 211 131 139 nebo přes webové stránky.

Při příjezdu Vám vystavíme kód, který poslouží jako elektronická peněženka. A pak už si jen užijete Prahu naplno!

Nabídka je platná od 1.7. do 30.9. nebo do vyčerpání rozpočtu.

Těšíme se na vás. Váš Clarion Congress Hotel Prague

#vprazejakodoma #cpihotels #clarioncongresshotelprague #praha #prague

photo
Hodnocení: +5
author

Events with up to 5,000 delegates allowed in the Czech Republic and #Prague!

And what is best about it?

No more mandatory social distancing at events!

Our Regional Hygiene Station and the Ministry of Health clarified the obligation to wear face masks and required social distancing regulations at congress events: as of Monday, June 22, 2020, the condition of wearing respiratory protective equipment and compliance with mandatory spacings at interior events is no longer necessary.

Thus, only the obligation to wear face masks (with the exception of members of one household) remains, and therefore it is no longer necessary to maintain mutual required spacing if this condition is met.

See the conditions and protective measures applied here in PCB Q&A document and infographics or contact us in case of any questions!

#eventprofs #staysafe #cpihotels #clarioncongresshotelprague

photo
Hodnocení: +4
author

Kongresové akce znova v plném proudu! 

A jsme moc rádi, že jsme mohli alespoň takto pomoci dětem a organizaci Nadání a dovednosti v projektu ROZHLED, kde jsme poskytli k uskutečnění workshopů pro děti ubytování a konferenční prostory v našem hotelu.

Držíme všem dětem palce do lepší budoucnosti!❤️❤️

#cpihotels #clarioncongresshotelprague #nadaniadovednosti

Hodnocení: +3
author
Vyrazte z ponorky na dovolenou! Je nejvyšší čas vyrazit na exkurzi jinam než jen do obývacího pokoje. A aby vás nemrzelo, že letos to na zahraničí úplně nevypadá, připravíme vám Evropu u nás. Každý sobotní večer od 20. června až do 27. srpna věnujeme jedné ze čtyř oblíbených evropských destinací. Těšíme se na vás v našich hotelech v rámci tematických večerů. Rezervujte si svoji dovolenou ještě dnes.

https://lnkd.in/dGUGJhS

#vyraztezponorky #myjsmecpihotels #dovolena #cpihotels

Shake off that cabin fever and head out on holiday! It´s the right time to visit places beyond your own living room. To make sure you won't regret not going abroad this year, we will prepare Europe for you at our own facilities. We will devote every Saturday evening between June 20th and August 27th to one of four popular European destinations. We will look forward to meeting you in our hotels on these special theme evenings. Book your vacation today.

#vyraztezponorky #myjsmecpihotels #dovolena #cpihotels
Hodnocení: +5