@tbielik
Nejsem otevřen investičním příležitostem
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Zažijte i letos trochu jinou noc v sousedství. My jsme připraveni a začínáme..... Debata o hotelu je samozřejmostí. Uvidíte naše nové prostory a dozvíte se samé zajímavosti. Třeba i to, že na střeše hotelu chováme vlastní včeličky 🐝🐝🐝  

To je Noc Hotelů 2021. Právě teď!

Hodnocení: -1
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

HOT NEWS!  

Další letošní soutěž, která staví na hlasech spokojených hostů a do které se některé hotely společnosti CPI zapojily, nese název Czech @hotelawards 2021. A my s velkou radostí oznamujeme, že i tentokrát jsme našli naše hotelové jméno na seznamu vítězů.  

Clarion Congress Hotel Prague se stal dvojnásobným regionálním vítězem v kategoriích 4* a Congress v rámci Prahy 9.Děkujeme všem, co za nás hlasovali!

Hodnocení: 0
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Hlásíme se vám živě ze střechy Clarionu.  

Stočili jsme první medík a včelkám se náramně daří.  Moc děkujeme manželům Sieberovým, kteří se o ně několik let starají s velkou péčí, ale hlavně láskou.  

 

*****************************

 

We're reporting live from the roof of Clarion.)We spun the first honey and the bees are doing very well.Many thanks to Mr. and Mrs. Sieber, who have been taking care of them with great passion and love for several years.

 

#CPIHotels #med #clarionhotels #MyJsmeCPI #honey #clarioncongresshotelprague

photo
Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Ani na děti jsme v Clarion Congress Hotel Prague nezapomněli a tento den patří právě jim. 🎉 Na rodinných výletech se pokaždé užije nejvíc legrace a pro ty malé, větší i největší se u nás vždycky něco najde. Vodní hrátky v bazénu 💦, dětská hřiště 🎠, výlety po okolí 🎒 a spousta dobrot 🍨 v hotelových restauracích je něco, co si děti náležitě užijí.

Oslavte společně hravý Den dětí a radujte se z každého okamžiku, které děti prozáří svou jiskřivou energií. ✨

---

We didn't forget about the children either, and this day belongs to them. 🎉 The most fun is always on family trips, and at our hotels you can always find something for the little ones, bigger and the biggest ones. Water games in the pool 💦, playgrounds 🎠, trips around the area 🎒 and lots of goodies 🍨 in the hotel restaurants are something that children will enjoy.Celebrate the playful Children's Day together and be happy in every moment that the children shine through with their sparkling energy. ✨

 

#DenDeti #ChildrensDay #CPIHotels #clarioncongresshotelprague

photo
Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Od dnešního dne nás můžete navštívit!! Vydejte se k nám za prací, na dovolenou nebo jen tak nás pozdravit. 🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️ Clarion Congress Hotel Prague je tu pro Vás!

Pobyt v našem hotelu je bezpečný. Myslíme na vše #safestay

——

We are back! Visit us for leisure travels, business tripa or just to say hello. 🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️ Clarion Congress Hotel Prague is here for you!

You can rely on our high sanitary and health standards with our program #safestay

 

#cpihotels #clarioncongresshotelprague

photo
Hodnocení: +1
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Myslíme na ni každý den, ať už pracujeme, nebo odpočíváme. Snažíme se, abychom ji co nejméně zatěžovali. A dnes bychom jí chtěli popřát vše nejlepší k jejímu svátku. A kdo že je ta, kterou dnes tak oslavujeme? Naše Země. Náderná, bohatá, inspirující. Náš domov. 

Jménem CPI Hotels a našeho ekologického programu Join Pure Stay Ti, milá Zemi, přejeme mnoho zdraví. Nechť Ti my všichni více odlehčujeme, nechť k Tobě chováme úctu, vážíme si Tě a společně se radujeme z přírody a z toho, co nám dáváš. Slibujeme, že budeme i nadále vést naše hotely zelenou cestou, (nejen) ke snižování spotřeby vody, elektřiny i přebytečných plastů. Všechno nejlepší z Clarion Congress Hotel Prague !

 

#BeremeToZodpovedne #JoinPureStay

#MyJsmeCPIHotels #EarthDay #BeAPartOfTheChange

photo
Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

UŽ JEN 2 DNY DO KONCE HLASOVÁNÍ!  

 

Hlasujte pro Clarion Congress Hotel Prague v soutěži Czech Hotel Awards 2021!

 

Podpořte svůj oblíbený hotel vaším hlasem. Hlasování bylo  prodlouženo, ale už jenom do neděle 18.dubna 2021.

https://www.hotelawards.cz/.../clarion-congress-hotel.../

 

-----------

LAST 2 DAYS REMAINING!

 

Vote for our hotel Clarion Congress Hotel Prague in the Czech Hotel Awards 2021 competition again. Support our hotel by your vote: https://www.hotelawards.cz/.../clarion-congress-hotel.../  

 

#czechhotelawards #hotelawards #hoteloftheyear #hotelroku #hotelroku2021 #themostfavouritehotel #vote #hlasuj #cpihotels

photo
Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

🍀 Chráníme si naše životní prostředí, a proto padla zodpovědná volba. V našich hotelech v síti CPI Hotels upřednostňujeme výrobky šetrné k životnímu prostředí. Postupným zaváděním cirkulární ekonomiky do našich hotelů se nám daří kontinuálně snižovat naši uhlíkovou stopu. 🌳 Jsme také solidární k přírodě, a proto používáme kvalitní recyklované produkty. ♻ Například recyklované papírové ubrousky, a také jiné produkty vyrobené z Tetra Paku jsou toho jasným důkazem. 😍 #Lucart #CPIHotels #JoinPureStay #clarioncongresshotelprague  

 

 

--------

 

 

🍀 We protect our environment, that´s why we made a responsible choice. In our hotels in the CPI Hotels network, we prefer products friendly to the environment. By gradually introducing a circular economy into our hotels, we are continuosly and succesfully reducing our carbon footprint. 🌳 We are also in solidarity with the nature, that´s why we use quality recycled products. ♻ For example, recycled paper napkins, as well as the other products made from Tetra Pak, are clear proof of this. #Lucart #CPIHotels #JoinPureStay #clarioncongresshotelprague

photo
Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Kup balík = daruješ!

Přestože se snažíme papír všemožně eliminovat a šetřit přírodu, děti ho ale potřebují stále nejen ke vzdělávání. Ve spolupráci se společností Igepacz jsme se zapojili do sbírky "Papír pomáhá", a přispěli jsme nákupem papíru MAESTRO pro děti z Nadání a dovednosti o.p.s. Není to moc, ale každá koruna se pro děti počítá. Kdo se k nám přidá?

Mrkněte na web zde: http://papirpomaha.cz/.

 

#spolecnepropotrebnedeti #MyJsmeCPIhotels #nadace #CSR

 

Buy a package = you are donating!

Although we try to eliminate paper in every possible way and save nature, children still need the paper not only for education purposes. In cooperation with the company Igepacz, we participated in the "Paper helps" collection, and contributed by purchasing of MAESTRO paper for children from the foundation Nadání a dovednosti o.p.s. It's not much, but every crown for children counts. Who will join us?

 

Take a look at the website here: http://papirpomaha.cz/.

 

#togetherforchildren #WeAreCPIhotels #donation #csr

photo
Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.