author

Za CPI Hotels, a.s. a Clarion Congress Hotel Prague prajeme všetkým ženám - obzvlášť našim skvelým zamestnankyňám - len to najlepšie k ich sviatku. Nech sa splnia všetky Vaše priania. Nechajte  sa hýčkať a oslávte svoju ženskost.

Váš tým hotela Clarion a samozrejme aj CPI Hotels, a.s.🤩💐

----

On behalf of CPI Hotels and Clarion Congress Hotel Prague, we wish all women and our female employees all the best to your special day. May your wishes come true. Pamper yourself and celebrate your femininity.  

Yours team of Clarion Hotel and CPI Hotels

#cpihotels #clarioncongresshotelprague #MyJsmeCPIHotels #WomensDay #women #ženskost

Hodnocení: +1
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Budúca zastávka - Bratislava   ➡️

Rozrastáme sa!  V CPI Hotels sme pre Vás otvorili Clarion Congress Hotel Bratislava. Či už sa chystáte na dovolenku, služobnú cestu alebo plánujete meeting, prípadne rodinnú oslavu, radi Vás privítajú  kolegovia na Slovensku. 🥰 Dúfame, že sa tam budete cítiť rovnako výborne ako v našich ostatných hoteloch.  

Už teraz sa na Vás tešíme.  

Na skorého videnia v Bratislave.  

* * * * * * * * * *

We are growing: we have opened the Clarion Congress Hotel Bratislava at CPI Hotels. Whether you're going on holiday, on a business trip or planning a meeting or family celebration, colleagues in Slovakia will be happy to welcome you. 🥰 We hope you will feel as comfortable here as you do in our other hotels.  

We look forward to welcoming you.  

See you in Bratislava.

CPI Hotels team

 

#newhotel #newhotelopening #cpihotels

Hodnocení: +1
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Prajem Vám všetkým  z Clarion Congress Hotel Prague ako aj za spoločnosť CPI Hotels šťastné vykročenie do nového roku 2022, hlavne pevné zdravie, šťastie,  profesný i osobný úspech a nech se všetko už v blízkej dobe začne obracať k  lepšiemu.  

 

**********************************

 

Let me wish you all from Clarion Congress Hotel Prague, as well as on behalf CPI Hotels,  a happy start of the new year 2022, especially good health, happiness,  professional and personal success, and let´s hope that everything will  turn for the better in nearest future.

 

#prague #praha #clarionhotel #myjsmecpihotels #cpihotels #happynewyear #pragueinspires #clarioncongresshotel #happynewyear2022

photo
Hodnocení: +1
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Letos, stejně tak jako v minulých letech, jsme velmi hrdí, že náš med z Clarion Congress Hotel Prague byl v soutěži Český med 2021 oceněn Zlatou medailí jako nejlepší květový med z lipové oblasti vyrobený v Praze!

Tato soutěž se koná každý rok v létě a pořádá ji Výzkumný ústav včelařský .

Naši dlouholetí včelaři, manželé Sieberovi, kteří se o naše včelky na střeše našeho hotelu starají, dokázali to, že náš med je opět nejlepší!

Zlatá medaile předaná panem Ing. Daliborem Titěrou, CSc. z výzkumného ústavu včelařského tak udělala radost manželům Sieberovým i všem zaměstnancům hotelu.

Naši zaměstnanci a hosté mají možnost tento Zlatý - speciální med ochutnat k snídani nebo si med zakoupit domů ve sklenicích jako suvenýr.  

Děkujeme manželům Sieberovým za jejich práci, čas a nadšení při péči o našich 11 včelstev.

************************************************

This year, as in previous years, we are very proud that our honey from the Clarion Congress Hotel Prague was awarded the Gold Medal in the Czech Honey 2021 competition as the best flower honey produced in Prague!

This competition is held every summer and is organized by the Beekeeping Research Institute.

Our longtime beekeepers, Mr. and Mrs. Sieber, who take care of our bees on the roof of our hotel, have proven that our honey is the best again!

Gold medal handed over by Mr. Ing. Dalibor Titěra, CSc. from the beekeeping research institute made Mr. and Mrs. Sieber and all the hotel employees very happy.

Our staff and guests have the opportunity to taste this Golden - special honey for breakfast or buy honey at home in jars as a souvenir.

We thank Mr. and Mrs. Sieber for their work, time and enthusiasm in caring of our 11 beehives.

#CPIHotels #med #clarionhotels #MyJsmeCPI #honey #clarioncongresshotelprague

Hodnocení: 0
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

"My máme rádi víno, milujeme krásné ženy a zpěv..." 🎼🎤🤩 Broukáme si melodie songů od Chinaski a už teď se nemůžeme dočkat další Chinaski tour. Díky chlapi, bylo nám ctí! --- Naše hotely jsou samozřejmě k dispozici vám všem. Zažijte v jednom z nich (nebo klidně ve všech) hezké léto, protože přeci "Jaký si to uděláš, takový to máš!", že?

 

#MameRadiVino #Chinaski #ChinaskiTour #Clarion #Imperial #Quality #CPIHotels #LetosTotizMuzeme #LetoJeVase

 

Clarion Grandhotel Zlatý Lev

Clarion Congress Hotel České Budějovice

Clarion Congress Hotel Olomouc

Imperial Hotel Ostrava

Quality Hotel Brno Exhibition Centre

 

a také

 

Clarion Congress Hotel Prague

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Clarion Congress Hotel Ustí nad Labem****

 

https://www.facebook.com/chinaskipage/videos/5870757882999142/?t=51

Hodnocení: 0
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Zažijte i letos trochu jinou noc v sousedství. My jsme připraveni a začínáme..... Debata o hotelu je samozřejmostí. Uvidíte naše nové prostory a dozvíte se samé zajímavosti. Třeba i to, že na střeše hotelu chováme vlastní včeličky 🐝🐝🐝  

To je Noc Hotelů 2021. Právě teď!

Hodnocení: 0
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

HOT NEWS!  

Další letošní soutěž, která staví na hlasech spokojených hostů a do které se některé hotely společnosti CPI zapojily, nese název Czech @hotelawards 2021. A my s velkou radostí oznamujeme, že i tentokrát jsme našli naše hotelové jméno na seznamu vítězů.  

Clarion Congress Hotel Prague se stal dvojnásobným regionálním vítězem v kategoriích 4* a Congress v rámci Prahy 9.Děkujeme všem, co za nás hlasovali!

Hodnocení: +1
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Hlásíme se vám živě ze střechy Clarionu.  

Stočili jsme první medík a včelkám se náramně daří.  Moc děkujeme manželům Sieberovým, kteří se o ně několik let starají s velkou péčí, ale hlavně láskou.  

 

*****************************

 

We're reporting live from the roof of Clarion.)We spun the first honey and the bees are doing very well.Many thanks to Mr. and Mrs. Sieber, who have been taking care of them with great passion and love for several years.

 

#CPIHotels #med #clarionhotels #MyJsmeCPI #honey #clarioncongresshotelprague

photo
Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Ani na děti jsme v Clarion Congress Hotel Prague nezapomněli a tento den patří právě jim. 🎉 Na rodinných výletech se pokaždé užije nejvíc legrace a pro ty malé, větší i největší se u nás vždycky něco najde. Vodní hrátky v bazénu 💦, dětská hřiště 🎠, výlety po okolí 🎒 a spousta dobrot 🍨 v hotelových restauracích je něco, co si děti náležitě užijí.

Oslavte společně hravý Den dětí a radujte se z každého okamžiku, které děti prozáří svou jiskřivou energií. ✨

---

We didn't forget about the children either, and this day belongs to them. 🎉 The most fun is always on family trips, and at our hotels you can always find something for the little ones, bigger and the biggest ones. Water games in the pool 💦, playgrounds 🎠, trips around the area 🎒 and lots of goodies 🍨 in the hotel restaurants are something that children will enjoy.Celebrate the playful Children's Day together and be happy in every moment that the children shine through with their sparkling energy. ✨

 

#DenDeti #ChildrensDay #CPIHotels #clarioncongresshotelprague

photo
Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.