@tbielik
Nejsem otevřen investičním příležitostem
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Již dlouho stojíme na pomyslné startovní čáře a chceme se rozběhnout. A běžet jako o závod. I když to teď zatím ještě nemůžeme pořádně rozbalit, se sportovním nadšením a odhodláním alespoň netrpělivě vyhlížíme lepší zítřky. Při tom zlepšujeme fyzičku, zdokonalujeme techniku a překonáváme překážky na každém metru. Jsme připraveni na značkách a soustředěně čekáme na výstřel. Těšíme se, až budeme moci běžet opět všichni společně. K tomu, nechť je nám inspirací sám Usain Bolt.  

 

#BeremeToSportovne #MyJsmeCPIHotels

 

***

We are already standing on a starting line for a long time and we want to start running. And run like the wind. Even though we can't really whoop it up yet, at least, we are watching for better tomorrows impatiently and with sporty enthusiasm and determination. Meanwhile, we are improving our condition, refining our technique and overcoming obstacles on every single meter. We are ready on our spots, single-mindedly waiting for a starting shot, and looking forward to running with you all again. Let Usain Bolt himself be our inspiration for that

 

#WeTakeItSportingly #WeAreCPIHotels #clarioncongresshotelprague

photo
Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Hlasujte pro Clarion Congress Hotel Prague v soutěži @hotelawards Czech Hotel Awards 2021!

Podpořte svůj oblíbený hotel vaším hlasem. Hlasování je prodlouženo až do neděle 18.dubna 2021. Děkujeme! 

https://www.hotelawards.cz/.../clarion-congress-hotel.../

------------------------------------------------

Vote for our hotel Clarion Congress Hotel Prague in the Czech Hotel Awards 2021 competition again. Support our hotel by your vote. Thank you! 

https://www.hotelawards.cz/.../clarion-congress-hotel.../

#czechhotelawards #hotelawards #hoteloftheyear #2021 #hotelroku #hotelroku2021 #themostfavouritehotel #vote #hlasuj

photo
Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Prajem Vám všetkým z Clarion Congress Hotel Prague ako aj za spoločnosť CPI Hotels šťastné vykročenie do nového roku 2021, hlavne pevné zdravie, šťasite, profesný i osobný úspech a nech se všetko už blízkej dobe začne obracať k lepšiemu.

**********************************

 

Let me wish all of you from Clarion Congress Hotel Prague, as well as on behalf CPI Hotels, a happy start to the new year 2021, especially good health, happiness, professional and personal success, and let´s hope that everything will turn for the better in the near future.

 

#clarioncongresshotelprague #cpihotels #happynewyear

photo
Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

CPI Hotels nasbírala a darovala!

Nejen jako společnost jsme v této nelehké době pomáhali, ale také jsme pomohli jako lidé. Zaměstnanci se podíleli na sbírce potravin do potravinových bank. Tyto potraviny poputují na podporu rodin, které se touto situací dostali do opravdu těžkých chvílí, maminkám samoživitelkám apod. Soustředili jsme se na trvanlivé potraviny, ale hlavně na ty, aby si

rodiny, které je obdrží, mohli udělat krásný Štědrý den a uvařit si klasickou štědrovečerní večeři. Všechny potraviny byly odvezeny ve středu 9.12.2020 do potravinové banky pro Prahu a Středočeský kraj. Celkem jsme vybrali 444 kg. :)

 

-----------

 

CPI Hotels collected and donated!

We helped in those tough times not only as a company, but also as people. The employees contributed to a food collection for a food aid institutions. This food will serve as a support of families, which got into the real trouble „thanks to“ this situation, and single mothers etc. We focused on the non-perishable foodstuffs, but mainly on the ones, from which they can prepare a nice Christmas Eve dinner. On Wednesday, Decemeber 9, all food (444 kg) was transported to the Prague and Central Bohemian Region food aid bank.

 

#cpihotels #sbirkapotravin #csr #Prague #PragueInSpires #inittogether

photo
Hodnocení: +1
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

CPI Hotels cooperates with the Tereza Maxová Foundation, mainly on a partnership project „You Can Do It!“.We support the foundation by arranging excursions in our hotels for children from children’s homes so that they can imagine what are particular jobs about. When we could and had an opportunity, we were also arranging temporary jobs for those kids. Unfortunately, this season, even during the summer, we weren’t able to do so because of covid. But, we are looking forward to the next future cooperation. The „You can Do It!“ project is focused on supporting disadvantaged clients on their journey to employment and gaining independence without the reliance on the social system. More about the project here: https://otevrenabudoucnost.cz/projekt-to-das/  

#cpihotels  

#nadaceterezymaxove  

#csr

______________________

CPI Hotels spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem především na partnerském projektu „To dáš!“.  

Podporujeme tuto nadací tím, že dětem z dětských domovů se snažíme zajistit exkurze v našich hotelech, aby si mohli představit, co jednotlivá povolání obnáší. V době, kdy jsme mohli a měli prostor, tak jsme také zprostředkovali pro tyto děti brigády. Bohužel v této covidové době jsme nebyli schopni to v

této sezóně, hlavně letní, zajistit. Ale těšíme se na další budoucí spolupráci.

Projekt „To dáš!“ je zaměřen na podporu znevýhodněných klientů na jejich cestě k zaměstnání a získání samostatnosti bez závislosti na sociálním systému. Více o projektu zde: https://otevrenabudoucnost.cz/projekt-to-das/

#cpihotels  

#nadaceterezymaxove  

#csr

photo
Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

„Světlo lékařům“ svítí v rámci Giving Tuesday na budovách krajských nemocnic po celém Česku na podporu všem zdravotníkům a lékařům. Projekt již začal v úterý 24.11. a potrvá až do finálního dne Giving Tuesday 1.12.2020. Projekt společně realizují Asociace společenské odpovědnosti, Energii lékařům a VISUALOVE. Hotely v naší síti CPI Hotels podpořily dobrovolníky této akce a poskytly ubytování celému týmu tohoto projektu po celé ČR. Více o projektu zde: www.svetlolekarum.cz.

-------------------------

As a part of the project Giving Tuesday, the "Light of Doctors" shines on the buildings of regional hospitals throughout the Czech Republic to support all healthcare professionals and doctors. The project has already started on Tuesday, Nov 24, and will last until the Giving Tuesday's final day, Dec 01. The project is implemented by Association of Social Responsibility, Energy Doctors and VISUALOVE. Hotels in our CPI Hotels network supported the volunteers and provided the entire project team with an accommodation within the Czech Republic. More about the project here: www.svetlolekarum.cz

#svetlolekarum #cpihotels #givingtuesday #clarioncongresshotelprague 

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Nedávno jsme odpočívali na letní dovolené a ejhle, kalendář hlásí zimní čas. Přichází to kouzelné období plné milých setkání, splněných přání a třpytivé krajiny.

 

Ten krásný čas, při kterém si můžeme bez výčitek dopřát odpočinek. Přečkat pochmurné počasí zachumlaní pod huňatou dekou s čajem a knihou v ruce. Užívat si pohodu a klid se svými nejbližšími.

----

Not long ago, we were still enjoying the summer vacation, and now suddenly, the calendar is calling for the winter time. A magical season full of lovely get-togethers, fulfilled wishes and glittering landscapes is coming.

 

That beautiful time when we can have some rest and relax without any remorse and wait a gloomy weather out wrapped up in a wooly blanket, with a tea and a book in our hands. To enjoy a peace of mind with our dearest ones.

 

#procestujtezimnicesko #cpihotels #clarioncongresshotelprague

photo
Hodnocení: +1
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Check-in nebo rezervace masáže online před Vaším příjezdem? S námi je to hračka! Jsme nadšení, že jsme první hotelovou sítí v České republice vůbec, která používá digitální nástroj Protel Voyager! Některé naše hotely jej již používají! Ty zbylé se k nim záhy připojí.

Zjednodušte si proces ubytování a ještě více si zpříjemněte Váš pobyt. Zabere to jen pár minut! Přizpůsobte si svou rezervaci z pohodlí Vašeho domova.

Před pobytem u nás si zkontrolujte svou emailovou schránku.

-----

Checking yourself in or booking a massage online before your arrival? Piece of cake with us! We are super excited to be the first hotel network in the Czech Republic ever to use the Protel Voyager digital tool! Some of our hotels are already using it! The rest of them will follow soon.

Simplify your check-in process and make your stay even more enjoyable. It only takes a few minutes! Make all the adjustments to your reservation in a few easy steps from the comfort of your home.

Check your inbox prior to your stay with us.

#cpihotels #onlinecheckin #protelvoyager #clarioncongresshotelprague

photo
Hodnocení: +1
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

CPI Hotels je dlouholetým partnerem Nadačního fondu Chance 4 Children, který již od roku 1996 pomáhá sociálně znevýhodněným dětem, nemocným dětem nebo dětem v nouzi. Dlouhodobě podporujeme například projekt Dr. Clown. CPI Hotels pravidelně poskytuje ubytování pro klauny a zázemí pro výukové workshopy. Ale tentokrát jsme na začátku října podpořili samotný tým nadace C4C, aby se mohli sejít, probrat a naplánovat další sezónu pro děti. Clarion Congress Hotel Prague poskytnul prostory a zajistil občerstvení pro jejich setkání.  

---

CPI Hotels has been a long-term partner of the Nadační fond (Czech Republic´s Endowment Fund) Chance 4 Children, which has been helping socially disadvantaged children, ill children and children in emergency situations since 1996. For instance, we have supported the project "Dr. Clown" for a long time. CPI Hotels regularly provide lodging for the clowns and facilities for instructional workshops. But this time, at the beginning of October, we supported the C4C Foundation team themselves so that they could meet, discuss and plan another season for children. Clarion Congress Hotel Prague provided the premises and refreshments for their meeting.

#chance4children #CSR #nadace #cpihotels #clarioncongresshotelprague

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

To, že na střeše hotelu chováme včeličky jistě víte ... 🐝

.. ale věděli jste, že jsme získali ZLATOU MEDAILI v soutěži ČESKÝ MED 2020? 🍯

Děkujeme a zároveň gratulujeme panu Sieberovi a jeho ženě, kteří se o ně tak krásně starají.

...........................................................................

You probably know that we keep bees on the roof of our hotel ... 🐝

.. but did you know that we won the GOLD MEDAL in the CZECH HONEY 2020 competition? 🍯

We want to thank and congratulate Mr. Sieber and to his wife who take such a good care of them.

#thebesthoney #clarioncongresshotelprague #cpihotels

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.