@tbielik
Nejsem otevřen investičním příležitostem
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlaste nebo zaregistrujte.
author

🍀 Chráníme si naše životní prostředí, a proto padla zodpovědná volba. V našich hotelech v síti CPI Hotels upřednostňujeme výrobky šetrné k životnímu prostředí. Postupným zaváděním cirkulární ekonomiky do našich hotelů se nám daří kontinuálně snižovat naši uhlíkovou stopu. 🌳 Jsme také solidární k přírodě, a proto používáme kvalitní recyklované produkty. ♻ Například recyklované papírové ubrousky, a také jiné produkty vyrobené z Tetra Paku jsou toho jasným důkazem. 😍 #Lucart #CPIHotels #JoinPureStay #clarioncongresshotelprague  

 

 

--------

 

 

🍀 We protect our environment, that´s why we made a responsible choice. In our hotels in the CPI Hotels network, we prefer products friendly to the environment. By gradually introducing a circular economy into our hotels, we are continuosly and succesfully reducing our carbon footprint. 🌳 We are also in solidarity with the nature, that´s why we use quality recycled products. ♻ For example, recycled paper napkins, as well as the other products made from Tetra Pak, are clear proof of this. #Lucart #CPIHotels #JoinPureStay #clarioncongresshotelprague

photo
Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Kup balík = daruješ!

Přestože se snažíme papír všemožně eliminovat a šetřit přírodu, děti ho ale potřebují stále nejen ke vzdělávání. Ve spolupráci se společností Igepacz jsme se zapojili do sbírky "Papír pomáhá", a přispěli jsme nákupem papíru MAESTRO pro děti z Nadání a dovednosti o.p.s. Není to moc, ale každá koruna se pro děti počítá. Kdo se k nám přidá?

Mrkněte na web zde: http://papirpomaha.cz/.

 

#spolecnepropotrebnedeti #MyJsmeCPIhotels #nadace #CSR

 

Buy a package = you are donating!

Although we try to eliminate paper in every possible way and save nature, children still need the paper not only for education purposes. In cooperation with the company Igepacz, we participated in the "Paper helps" collection, and contributed by purchasing of MAESTRO paper for children from the foundation Nadání a dovednosti o.p.s. It's not much, but every crown for children counts. Who will join us?

 

Take a look at the website here: http://papirpomaha.cz/.

 

#togetherforchildren #WeAreCPIhotels #donation #csr

photo
Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Today, CPIPG announced a revised and more ambitious environmental strategy. By 2030, the Group intends to reduce greenhouse gas (GHG) emissions intensity by 30%, aligning CPIPG with Paris Agreement climate goals. CPIPG also announced our intention to transition electricity purchases to 100% renewable sources by 2024. Green is good business! With our Join Pure Stay programme focusing on ecology and sustainable development CPI Hotels will follow hand in hand. 

#cpihotels #MyJsmeCpihotels #WeAreCPIhotels #cpipg #cpipropertygroup #vidimevtomsmysl #joinpurestay

photo
Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Už je to několik let, co stojíme bok po boku při sobě a pomáháme. Jubilejní 10. Maraton s roztroušenou sklerózou je tady. Letos sice netradičně a to v pohodlí domova a ONLINE.

 

Rok 2021 se stále nese v duchu "home office". Většina z nás potřebuje protáhnout ty lenivé svaly. My se určitě zapojíme a podpoříme je!! Je to pro dobrou věc. 🙂

 

A co Vy? www.maratonmars.cz

 

#maratonmars

photo
Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Už žádné další jednorázové plastové lahvičky. Kvalitní kosmetiku najdou naši hosté v potřebné míře v dispenzorech všude tam, kde ji zrovna potřebují. Postupné nahrazování dispenzorů na místo jednorázových lahviček, je další z našich kroků ohleduplných k přírodě.

 

#clarioncongresshotelprague #joinpurestay #MyJsmeCpihotels #lessplastic #lesswaste

 

-------

 

No more disposable plastic bottles. Our guests will find quality cosmetics in the right amount in our dispensers wherever they need it. We gradually replace all single-use bottles with dispensers, and it is one of our next steps considerate of nature.

 

#clarioncongresshotelprague #joinpurestay #WeAreCPIhotels #lessplastic #lesswaste

photo
Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Všetkým manželkám, mamičkám, babičkám, svokrám, dcéram, priateľkám, kolegyňiam, klientkám - jednoducho všetkým ŽENÁM prajeme všetko najlepšie k MDŽ.

🙏🏻 Ďakujeme všetkým dámam v našom hoteli za ich pochopenie, súdržnosť, bojovnosť, intuíciu a neutíchajúcu energiu, ktorú tak strašne potrebujeme k pomyselnému svetielku na konci tunela v týchto čudných časoch pre nás všetkých, nielen v hospitality.

Veľa lásky, krásy, úsmevov a spokojnosti v súkromnom i pracovnom živote!

#clarioncongresshotelprague #MDZ #IWD #BeremeToTakJakToJe #cpihotels

photo
Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Romantický pobyt na Valentýna si u nás letos bohužel neužijete, ale s receptem našeho skvělého F&B ředitele Maroše Šivce na krémovou polévku z pečených a sušených rajčat však můžete přenést jedinečnou atmosféru našich hotelů k sobě domů a potěšit tak třeba nejen svou drahou polovičku.

 

Recept:

https://lnkd.in/dTTMi9X

Bon appétit!

 

#Valentyn #LaskaProchaziZaludkem #MyJsmeCPIHotels

***

Unfortunately, you won't be able to enjoy a romantic stay at our hotels this year. But with the recipe of our great F&B Director Maroš Šivec for a creamy soup, made of baked and sun-dried tomatoes, you can bring our hotels' unique atmosphere to your homes. And you can delight not only your beloved better half.

 

The recipe:

https://lnkd.in/dTTMi9X

Bon Appétit!

 

#ValentinesDay #TheWayToAMansHeartIsThroughHisStomach #WeAreCPIHotels

photo
Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author

Když nám loni přistřihli křídla a my jsme se na hotelích ocitli dočista sami, vzali jsme příležitost za pačesy a nastartovali jsme pozitivní mysl. Začali jsme pěstovat vlastní bylinky, rekonstruovat celá patra nebo vytvářet nová menu a zábavní programy pro děti. Dokonce jsme využívali naše super „food trucks“ jako výdejní okénka a chovali jsme včely pro vlastní med. Nezapomněli jsme se přitom vzájemně podporovat, držet spolu a dodávat si sílu do každého dalšího dne. A hodláme v tom se zápalem pokračovat i letos.

#BeremeToPozitivne #MyJsmeCPIHotels

***

When our wings were clipped last year, and we found ourselves in our hotels totally alone, we seized the opportunity and cranked up a positive mind. We started growing our own herbs, renovating some hotel floors or creating new menus and animation programs for children. We even used our super food trucks as serving hatches and breeded bees for our own honey. At the same time, we didn't forget to mutually support each other, stick together and encourage each other every single day. And with the zeal, we intend to go on with it also this year.

#WeTakeItPositively #WeAreCPIHotels

photo
Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.