Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author

Asi dva měsíce zpátky jsem se potkal s panem Müllerem. Je to zajímavý člověk, který v celé Evropě staví trampolíny. Bohužel, jeho aktuální projekt TrampAcademy.cz v Ústí nad Labem řešil dva problémy... Nedostatek personálu a nedostatečný zájem. Nasadili jsme ještě na starý web chatbota od šéfbot s.r.o., který pomáhá řešit větší skupiny a speciální akce, jako např. narozeniny. Již první týden nasazení (během 2 týdnů od začátku spolupráce) začala smršť vyplněných poptávek, kde mimo jednotlivců byly také skupiny o 10+ lidech. Tím nám ale práce nekončí. Aktuálně sledujeme, jak lidé s chatbotem pracují, jak odpovídají na otázky a na co se ptají, následně pak optimalizujeme... a optimalizujeme... a optimalizujeme. slight_smile Krátký rozhovor s panem Müllerem můžete najít na našem webu: https://lnkd.in/g3xrEcb

Šéfbot je u nás v provozu teprve měsíc, ale s výsledkem jsme spokojeni.

“Zákazníci opakují stejné otázky dokola, a ten člověk, který by měl otrocky odpovídat neustále na to stejné, by se z toho časem snad i zbláznil."

https://lnkd.in
author

Dali jsme si za vás práci a podívali jsme se na 2 zahraniční výzkumy a relevantní informace společně se zajímavostmi jsme vám rozepsali níže. Jeden ze článku je od mezinárodní technologické společnosti International Business Machines (IBM) a druhý ze článků je od Chatbots Magazine. Oba články jsou založeny na americkém výzkumu a vycházejí z relevantních dat, na kterých ukazují výhody využívání chatbotů a umělé inteligence (UI) firmami. https://lnkd.in/gJjMwy8

Jak ušetřit za zákaznický servis?

Dali jsme si za vás práci a podívali jsme se na 2 zahraniční výzkumy a relevantní informace společně se zajímavostmi jsme vám rozepsali níže.

https://lnkd.in
author

“Některé firmy v České republice nahlíží na chatboty jen jako na zákaznickou podporu, která na vás vyskočí při návštěvě webu. Chatbot je přitom úplně nový a bohatý marketingový kanál, který je využitelný prakticky pro cokoliv. Jako byste si koupili kapesní skládací nůž s padesáti funkcemi a používali jen pilku,” začíná odlehčeně rozhovor Jan Ružička, který od devatenácti let pracoval s chatboty v Dánsku, Německu a Anglii a nyní po návratu do Čech stojí za vlastní službou šéfbot.cz.

photo