@portu
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author
Portu
@portu
Jednou z nejúspěšnější inovací ve finančním světě za posledních 30 let jsou bezpochyby burzovně obchodované fondy – ETF. Jsou nízkonákladové, diverzifikované mezi stovky i tisíce společností a dlouhodobě dosahují lepší výkonnosti třeba než aktivně řízené podílové fondy. Přesto část lidí, kteří do nich investují, nedosahují lepších výnosů. Čím to je? Jsou na vině ETFka? Prozkoumala to studie Hongkongské univerzity vědy a techniky.
author
Portu
@portu
Sledovat, jak roste zůstatek na vašem spořícím účtu je nepochybně velice uspokojující pocit. chart_with_upwards_trend Z dlouhodobého hlediska to ale není nejlepší strategie. Peníze by se měly zhodnocovat a ne se kupit na účtu. arrow_down
author
Portu
@portu
Honza Sýkora učil nejen Čechy, ale celou střední a východní Evropu investovat. Teď, jako jeden ze spolumajitelů WOOD & Company, stojí za první automatizovanou investiční platformou v České republice. Jaký má názor na současnou situaci na trzích, jak hodnotí dosavadní působení Portu a jaké má s Portu plány?
author
Portu
@portu
speech_balloon Na Radima Krejčího, CEO Portu, měli fanoušci Portu spoustu otázek. Zajímalo je, jak vznikla myšlenka k založení Portu, co říká na konkurenci, jestli má radši Spartu nebo Slavii či třeba jak se dostat k němu do týmu.