@petrD
author
@petrD

ICO & IPO zkušenosti a strategie

Zdravím, plánuji zúčastnit se jednoho IPO (respektive ICO - kryptoměna), rád bych se poradil o nejvhodnějších strategiích. Obecně. Má s tím někdo větší zkušenost? Vyplatí se spíše koupit okamžitě , hned jak to jde, nebo počkat až opadne prvotní nadšení a hype a koupit to na první korekci? Jsou nějaké osvědčené strategie?:)

Hodnocení: 0
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
author
@petrD

"Shitcoin" a investice do kryptoměn v prvních fázích existence

Zdravím, v diskuzi k nějakému minulému příspěvku o krypto jsem napůl z legrace zmínil, že uvažuji o koupi nové kryptoměny Safemoon. V podstatě jsem se o tom dozvěděl náhodou, od kamaráda. Nakonec jsem ji koupil (není na žádné veřejné burze, nákup byl porod přes několik poměrně pochybných mezikroků. Z mého tehdejšího pohledu jasnej scam a vyhozené peníze. Cca o deset dní později jsem na této investici v zisku 260% ( a to jsem nakoupil už poměrně hodně pozdě - dlouho jsem váhal + technické obtíže), v pondělí má tato měna  potvrzené IPO na prvních dvou menších burzách a očekává se další růst, za pár měsíců pak deklarují listing na Binance....  

Z původní legrace se, zdá se, stává poměrně zajímavá investice. ( Samozřejmě je ještě velmi brzo na nějaké vážně míněné soudy). Jde mi o to, jestli tu někdo cíleně operuje v této oblasti, tedy systematicky vyhledává příležitosti na krypto v samotném zárodku existence s vidinou budoucího dramatického růstu a jestli to vůbec stojí za tu námahu:)

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.