Warengo Digest #kryptomeny #blockchain #leadershipvkrizi #skolenimzkrize
@matousKozumplik
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author
Matouš Kozumplík
@matousKozumplik

Tento byt je prostě super. V domě č.p. 330 v ulici U Kloubových domů ve Vysočanech (kousek od hotelu Step) Vám nabízím k prodeji 2+kk o výměře 69m2 s balkonem 6m2 a garážovým stáním.

Jedná se o dvoupokojový byt s prostorným obývacím pokojem, jídelním koutem, vybavenou kuchyní, klidnou ložnicí a příslušenstvím (koupelna s vanou a wc a samostatné wc na chodbě). Byt je opravdu světlý, protože okna jsou v ložnici orientována na západ, ostatní místnosti včetně balkonu směřují na jih. Dostatek úložného prostoru zajišťuje velká vestavěná skříň na míru v ložnici. Vytápění a ohřev vody je zajištěno kombinovaným kotlem Junker.

Náklady na bydlení byly v současné době SVJ 1.000Kč, 700Kč záloha na plyn, 1.000Kč záloha na elektřinu, záloha na vodu 600Kč, celkem tedy cca 3.300Kč, samozřejmě s ohledem na Vaši reálnou spotřebu.K parkování je možné využít garážové stání nebo parkoviště u domu.Lepší nabídka se v blízkém okolí bude hledat těžko. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, skvělou dopravní dostupnost a samozřejmě také kulturní vyžití, ať už jsou Vaše zájmy jakékoliv.

Byt může být vhodný pro jednotlivce či pár, který hledá bydlení ve vyšším standardu, blízko centra Prahy. Z investičního pohledu je byt vhodný i pro pronájem.

Na virutální 3D prohlídku se můžete podívat zde: https://my.matterport.com/show/?m=8niTnPXdQ5M

Financování hypotečním úvěrem není problém a s jeho vyřízením popř. se zajištením nejlepší nabídky Vám také rádi pomůžeme.Budete-li se chtít na byt podívat, nebo chcete jen více informací, zavolejte mi. Rád se Vám budu věnovat.

www.bytvysocany.cz

author
Matouš Kozumplík
@matousKozumplik

Před časem jsem měl možnost být hostem pořadu Petr Schwank Slovo má... Na celé video se můžete podívat na mých stránkách http://matouskozumplik.cz/novinky/rozhovor-v-poradu-slovo-ma

Naší povinností je neustále se vzdělávat a umět informace předat.Realitám se Matouš kozumplík ve své vlastní kanceláři věnuje několik let.

Narozdíl od ostatních vsadil kromě jiného taky na atraktivní online marketing, na základě kterého se mu daří pravidelně vybočovat z řady.

V podcastu se dozvíte, co všechno je potřeba udělat pro vykročení ze své komfortní zóny a jak moc by měli realitní makléři sledovat zákonitosti trhu.

photo
author
Matouš Kozumplík
@matousKozumplik

Dneska jedna pecka z Karlína slight_smile.

V Karlíně, v ulici Pobřežní, přímo naproti budovy River Garden a Rohanského nábřeží Vám nabízím ke koupi skvělý byt. Nachází se v nejvyšším, šestém patře udržovaného družstevního domu s výtahem. Jedná se o jednopokojový byt v zachovalém stavu, který je připraven na předělání dle Vašich představ.

Celková plocha je 46,7m2 a kromě obytné místnosti (22m2) je součástí bytu chodba (5,3m2), koupelna s vanou (2,4m2), komora (2m2), WC (1m2), sklepní kóje (2m2) a obrovskou přidanou hodnotou je terasa (12m2). Unikátní byt, exklusivní lokalita, vyjíměčná nabídka - podobná příležitost se bude v místě hledat těžko.

Karlín nabízí věškerou občanskou vybavenost, skvělou dopravní dostupnost (metro "B" Křižíkova 250m2) a samozřejmě také veškeré kulturní či sportovní vyžití.Byt je v družstevním vlastnictví s anuitou cca 485.000,- s měsíčním splátkou 3.878,-, neplatí se 4% daň z nabytí.

Celkové náklady vč. anuity, fondu oprav a energií činily pro tříčlennou rodinu 6393,- měsíčně.Byt může být vhodný pro jednotlivce či pár, který si chce upravit bydlení dle svých představ u centra Prahy. S ohledem na kancelářské budovy přímo naproti, má byt také zajímavý investiční potenciál.

Doporučuji prohlídku! Více na www.matouskozumplik.cz#nemovitosti

author
Matouš Kozumplík
@matousKozumplik

Zajímavá zkušenost! Dnes jsem měl příležitost být hostem v pořadu Petra Schwanka "Slovo má" (www.slovo-ma.cz), kde jsme natáčeli podcast i s videem. Původně jsem si říkal, co tam budu cca 45minut povídat. Nakonec to uteklo velmi rychle a ani zdaleka jsme neprobrali vše, co jsem měl na srdci, přestože jsme prošli spoustu informací o mém podnikání a realitním trhu. Děkuji za pozvání a těším se na výsledek.

photo