Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.

Pro velký zájem jsme pro vás otevřeli 🔥BBA specializace🔥, které jsou ideální volbou pro uchazeče se středoškolským vzděláním, kteří chtějí získat PRAKTICKÉ DOVEDNOSTI v oblasti managementu.

⏰Délka studia 9 - 12 měsíců;

✔️na výběr 6 BBA specializací;

💻/🗣 kombinace online a prezenční výuky;

🎯začátek studia kdykoliv během roku;

🎓zisk titulu BBA (po řádném absolvování studia).

➡️Více info: https://www.esbm.cz/informace-o-studiu-bba/1-179

 

photo

Proč je celoživotní vzdělávání čím dál žádanější a jak jej ovlivnila současná krize❓ O manažerských programech a jejich přínosech se rozhovořila pro Forbes ředitelka #ESBM - Simona Probstová. Celý článek najdete přímo v časopise, nebo si ho můžete přečíst u nás na webu ⤵️⤵️⤵️.

www.esbm.cz/rozhovor-pro-forbes-s-reditelkou-esbm/1-200

author

Proč jsou úspěšní lidé úspěšní? Připomeňme si 7️⃣ zásadních návyků, které podle Stephena R. Coveyho dopomohou ke zvýšení efektivity 📈.

➡️Více se dozvíte v článku: https://sdeleni.idnes.cz/ekonomika/7-navyku-uspesnych-podle-stephena-r-coveyho.A200710_131719_eko-sdeleni_hradr?

#Success #BusinessEducation #Management #PersonalDevelopment #ESBM

author

Studium MBA na zkoušku? U nás to jde!

Po dobu ⏰1 měsíce⏰ si na #ESBM můžete vyzkoušet, jestli je pro vás #MBA to pravé🎯. Získáte přístup do studentské sekce, absolvujete 2, nebo 3 vzdělávací semináře a vystavíme Vám mezinárodní certifikát za řádně absolvované výukové moduly. Teprve pak se rozhodnete, zda budete ve studiu pokračovat.

➡️Více info: https://www.esbm.cz/studium-na-zkousku/1-67

photo
author

📌 V sobotu 27. 6. jsme přivítali studentky a studenty na výuce #MBA základního bloku. Útočištěm se pro nás, jako již tradičně, stal Hotel Golf Prague, kam se všichni vejdeme 🙌. Účastníků, pozitivní atmosféry a nových informací bylo skutečně hodně 💙. Aby ne, na programu byly hned 3️⃣ vzdělávací moduly:

🔵Marketing & PR,

🔵Finanční management,

🔵Řízení lidských zdrojů.

➡️Více 📸: https://www.esbm.cz/album/1-60/107/vyuka-mba-zakladniho-bloku-27.-6.-2020

photo
author

☝️Jak si zlepšit postavení na trhu práce po mateřské dovolené? Ráda byste se pustila do podnikání, ale nevíte, kde začít?

💁‍♀️Poradíme Vám, jak si zaručit konkurenceschopnost a úspěch v zaměstnání a jak se vyšplhat po kariérním žebříčku už po roce práce.

Více se dozvíte v článku, který vznikl ve spolupráci s OnaDnes.cz⤵️