Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.

Studenti #ESBM získávají ZDARMA přístup do ONLINE KNIHOVNY s více než 1.000.000 titulů! 📚Knihovna📚 je k dispozici po celou dobu studia.

Jaké jsou její výhody❓🔹Odborné publikace, články a vědecké výzkumy v češtině a několika dalších jazycích.🔹Jednotný přístup k literatuře skrze studentskou sekci.🔹Kvalitní informační zdroje pro seminární i závěrečné práce.

➡️Více info: https://www.esbm.cz/knihovna/1-164

 

photo
Hodnocení: +1
author

V sobotu 12. 9. 2020 proběhla výuka #MBA základního bloku. Studenti měli na programu témata z oblasti:

🔵finančního řízení;

🔵marketingu a PR;

🔵řízení lidských zdrojů.

Věříme, že pro Vás byly semináře přínosné. Opatrujte se❗️

➡️https://www.esbm.cz/

Hodnocení: +2
author

Od pondělí u nás probíhají obhajoby závěrečných prací a my máme obrovskou radost z našich nových 👩🎓absolventek a 👨🎓absolventů. Za celý tým #ESBM srdečně gratulujeme👏 a těm, které obhajoba ještě čeká, držíme palce! #MBATitul, #LLMTitul #Kariéra #Úspěch📸 https://www.esbm.cz/album/1-60/112/obhajoba-zaverecnych-praci-v-mba-a-llm-programech-zari-2020

photo
Hodnocení: +2
author

Po krátké letní pauze se studenti #ESBM vrátili zpět do 🎓"lavic". Nálada byla výborná a semináře plné nových informací a příkladů z praxe. Děkujeme studentům #MBA specializací za účast a inspirativní sobotu💙.

Více 📸: www.esbm.cz/fotogalerie/1-58

 

Hodnocení: +3
author

Profesní studium ➡️MBA⬅️ se aktuálně těší velkému zájmu. Svůj podíl na tom má jeho ⏰časová flexibilita, ♻️zaměření na praxi a 💲viditelné polepšení v oblasti finančního ohodnocení a odměňování.

Více v článku ⬇️⬇️⬇️

#TitulMBA

https://www.lidovky.cz/pr/sdeleni-komercni/studium-mba-zvysi-vas-prijem-o-vice-jak-petinu-shoduji-se-absolventi.A200828_142345_komercni-sdeleni_jedli?

Hodnocení: +2
author

Studenti👨‍🎓a studentky👩‍🎓 #ESBM jsou obvykle velmi pracovně vytížení lidé. Proto si velice vážíme, že se rozhodli část svého času věnovat studiu a svůj osobní růst svěřili do našich rukou🤝. Co na studiu #MBA ocenil absolvent specializace Marketing a promotion management?

➡️ Další reference si můžete přečíst na: https://www.esbm.cz/reference-absolventu/1-17

photo
Hodnocení: +2
author

📢Máme pro vás skvělou zprávu. V #ESBM jsme rozšířili síť našich partnerských organizací a nově jsme členem ICC Czech Republic, pobočky prestižní světové instituce International Chamber of Commerce.

〰️〰️〰️〰️〰️

Členství v odborných institucích nám pomáhá působit na zvyšování kvality vzdělávání, na dodržování etických zásad a naplňování principů efektivního vzdělávání.

➡️Více o členství a akreditacích: https://www.esbm.cz/akreditace-a-clenstvi/1-10

photo
Hodnocení: +3