@businessSuccess
Pro sledování či spojení s uživatelem se prosím
přihlašte nebo zaregistrujte.
author
Business Success
@businessSuccess

Na pondělí 11. března 2019 jsme pro vás připravili další podnikatelské setkání Exec Club.

Téma březnového Exec Clubu bude tentokrát zaměřeno na MEZIGENERAČNÍ VZTAHY VE FIRMĚ. Problém nebo příležitost?

O své zkušenosti na toto téma se s vámi podělí Petr Cieslar (KOMERSIA AUTO s.r.o.), Robert Štěrba (Robert Štěrba a spol. , spol. s r.o.), Martina Zacharová (PAS s.r.o.) a Lukáš Berka (Perfect World s.r.o.)

https://www.success.cz/management/exec-club/

„Exec club“ je podnikatelský klub pořádaný za podpory Business Success, spol. s r.o. Tento klub je určen podnikatelům a vedoucím pracovníkům z celé České republiky, kteří se chtějí vzájemně setkávat a sdílet mezi sebou své zkušenosti. Slovo „Exec“ je zkratka anglického slova „executive“, což znamená v překladu „vedoucí nebo výkonný pracovník“. Slovo „Club“ je anglický výraz pro české slovo klub, jehož význam je „organizace, spolek pro rozvíjení společenských styků“.

Posláním tohoto klubu je sdružovat všechny podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se snaží hledat úspěšné postupy při vytváření a řízení organizací a kteří se chtějí pravidelně setkávat a vzájemně si předávat zkušenosti získané při aplikaci manažerských nástrojů a postupů ve svých podnikatelských aktivitách.