Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
29.08.2020 13 minut čtení

7 nejdůležitějších investičních lekcí, které se můžete naučit od Warrena Buffetta

Warren Buffett slaví devadesátku. Proto by stálo za to si osvěžit některé z jeho nejdůležitějších investičních lekcí, kterých za svůj život předal svým následovníkům bezpočet. Aby také ne, když odstartoval veleúspěšnou kariéru už v roce 1951.

Investiční rady Warrena Buffetta jsou nadčasové. Ač není moje investiční kariéra nijak dlouhá, už jsem ztratil přehled o tom, kolik investičních chyb jsem udělal. Je ale téměř jisté, že téměř všechny spadají do oblasti jedné ze 7 investičních lekcí, které Buffett svým následovníkům za svou kariéru předal.

Budete-li mít na paměti níže uvedená slova, možná se vám podaří vyhnout některým z nejčastějších pastí, které na investory číhají a ohrožují finanční cíle. Níže jsem vybral 7 z nejoblíbenějších investičních tipů vyřčených ústy zítřejšího oslavence.  Buffett…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +21
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Perfektní článek, díky. A pokud správně koukám, máte drobnou chybku ve slově "svést" tady: "Akciový trh je nepředvídatelná dynamická síla. Musíte tak zprávy, které se k vám dostávají, výrazně filtrovat a nenechat se svézt k činu."

    0
    • @DavidKlouda díky za pozitivní zpětnou vazbu :-) . a za to upozornění taky.. bude se snažit, aby se to neopakovalo... 

      0
Doporučené příspěvky
6 minut
5 minut
6 minut
2 minuty
3 minuty
6 minut
6 minut
3 minuty
6 minut
6 minut
5 minut
5 minut