27.08.2020 3 minuty čtení

Jaké dovednosti potřebujete k úspěšnému obchodování s kryptoměnami? Budete překvapeni

Může se zdát, že pro obchodování s kryptoměnami potřebujete nějaké speciální dovednosti. Není to však tak složité, jak by to mohlo na první pohled vypadat.

Nemusíte vědět víc, než jak používat klávesnici a myš

Někteří z vás možná už obchodují s kryptoměnami nějakou dobu. Někteří z vás možná stále váhají. Může vás odradit množství informací, o kterých si myslíte, že je potřebujete vědět.

Problém dnešní doby spočívá v tom, že někteří lidé tvrdí, že musíte mít spoustu znalostí, abyste byli v kryptoobchodování úspěšní. Ale jen málokdo připustí, že znalosti získali pomocí metody pokusu a omylu.

Samozřejmě, pokud chcete začít s kryptoobchodem, musíte si o tématu něco zjistit nebo se s někým poradit. Nemusíte však mít všechny znalosti světa, abyste mohli učinit první krok.

Všechno má dvě strany

Pokud se zapojíte do obchodování s kryptoměnami a dosáhnete prvního zisku, lze to považovat za známku toho, že je vše velmi jednoduché. To není úplně pravda. Zisk z jednoho obchodu nevyžaduje dovednosti, ale dosahování konzistentních výsledků ano. Je pravda, že tyto dovednosti získáte „jednoduchým“ obchodováním.

Musíte pochopit obchodní psychologii. Je třeba, abyste „přeprogramovali“ vaši mysl, abyste mysleli jako obchodník. Čím více obchodujete a zapisujete si své obchody, zjistíte, že váš deník vám poskytuje neocenitelná a hmatatelná data. Klíčovou roli zde hraje myšlení, stejně jako emoce. Emoce je potřeba „vypnout“ a je třeba zapnout studenou logiku.

Jak se to naučit

Naučit se, jak obchodně myslet, vyžaduje značné množství trpělivosti. Na začátku nechte volný průběh vašim myšlenkám. Například: Přemýšlíte o Twisteru. Proč? Protože máte hlad. Použijte tuto logiku na investici do kryptoměny. Proč se chystáte koupit/prodat určitý coin? Protože máte pocit, že v závislosti na vývoji situace cena poroste nebo klesne. Aplikujte tento typ logiky, aby se tento typ myšlení stal přirozenější. Čím více praktikujete tento styl myšlení, tím více ho přijmete jako svůj vlastní a přesně víte, proč vás napadají určité věci.

Závěr

Naučit se myslet z obchodního hlediska není snadné. Vyžaduje to čas a trpělivost. Pokud se to však naučíte, přinese vám to v budoucnosti mnoho pozitiv, nejen v oblasti obchodu s kryptoměnami. Když obchodujete s kryptoměnami, poslouchejte sebe a věřte své intuici. Jen si pamatujte základní pravidla - začněte s málem, testujte, co vám bude fungovat a investuje jen tolik, kolik si můžete dovolit ztratit.

Zdroj: medium.com

#investovani #kryptomena #kryptomeny #obchodovani #investice #platonfinance #pltc
 

Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.